2023 archyvas

2023-12-27 Kaip sako vaikai, labai smagu netikėtai sutikti Kalėdų senelį! Tikrai smagu! Kalėdų senelis darbo vietoje,  ne tik džiugino gera nuotaika, bet ir dovanojo saldumynus! Tikimės palinkėjimai ir svajonės išsipildys!

Dėkojame  Astai Tuomienei („Astos užkandžiai“), Ingridai Prakopienei, Daivai Tuomaitei už gražią tradiciją, pasirūpinant paslaugų gavėjų  Kūčių vakaro šventiniais patiekalais bei  vaikams skirtomis Kalėdinėmis dovanomis. Šiais metais pradžiugino net keturias paslaugų gavėjų šeimas, kuriose auga penki vaikai.  Geradarėms linkime rasti pačių brangiausių dovanų – turėti jėgų tęsti pradėtus darbus, stiprybės, įkvėpimo kibirkštėlės, sveikatos!

2023-12-22 kaip įprastai kartą per mėnesį vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu buvo apibendrinti pasiekti darbo rezultatai, aptarti patirti sunkumai, išmoktos klaidos, pasidžiaugta profesinio tobulėjimu bei į vairių iniciatyvų įgyvendinimu. Šaunias darbuotojas aplankė Kalėdų senelis, kuris paįvairino šventinę nuotaiką! Smagu kai lieka laiko pasinerti į džiugias akimirkas!

Gera prisidėti prie Pasvalio rajono savivaldybės mero iniciatyvos PADOVANOTI VILTĮ, mažosios SKAISTĖS  šeimai.

Džiaugiamės, kad savo srities specialistė Vaida Brazdžionienė noriai dalinasi žiniomis apie grožio paslaptis, bet ir suteikė paauglei grožio paslaugų. Taip pat dėkojame Žanetai Ginaitei už tarpininkavimą padovanojant laikrodį! Kalėdinis stebuklas tęsiasi!

Visus visus sveikiname artėjančių švenčių proga!

Smagu, kai Pasvalio rajono bendruomenės gyventojai skiria dėmesį šauniems vaikams! Namišių vaikų dienos centro vaikai dėkingi už saldumynus!

2023 m. gruodžio 18 d., socialinė darbuotoja Jolita Valotkienė pasidalino gautomis žiniomis ir gerąja patirtimi su kolegėmis bei nuotoliniu būdu pristatė mokymų medžiagą temomis: ,, Smurtas artimoje aplinkoje, pagalbos priemonės ir prevencija”, ir „Vaiko nuomonės išklausymo tėvų ginčuose pagrindai”.

Pasvalio krašto garbės pilietė Wenche Bjorkeng ir jos nuostabūs bičiuliai iš Norvegijos kaip ir kasmet  savo gerumu džiugina! Kalėdų stebuklas tęsiasi – trims šeimoms skyrė finansinę paramą! Dėkojame už  begalinį Jūsų gerumą, dosnumą!

Sparčiai artėjant magiškam švenčių maratonui gerą pabūti drauge jo šurmulyje kartu su kolektyvu.

2023 m. spalio-gruodžio mėn. socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė organizavo ir vedė, paslaugų gavėjų šeimoje, individualius ,,Pozityvios tėvystės ” mokymus. Jų metu atnaujintos ir pagilintos žinios apie tarpusavio pozityvų bendravimą bei ryšio stiprinimą su vaikais, vaikų raidą, jų ugdymą ir auklėjimą. Taip pat mokymų metu paslaugų gavėjams priminta apie jų teises ir pareigas bei galimybę teikti pasiūlymus dėl paslaugų kokybės gerinimo.

2023-12-12 Darbui su šeimomis padalinio darbuotoja Alma Šlekonienė, bendradarbiaujant su Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centru, paslaugų gavėjų vaikams inicijavo ir organizavo popietę, tema ‚,Kalėdinio atviruko gamyba“. Vaikai susidomėję įsitraukė į siūlomą veiklą, džiaugėsi savo artimiesiems pagaminę rankų darbo atviruką – sveikinimą artėjančių švenčių proga. Dėkojame Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centro darbuotojomis Viktorijai Skvireckienei ir Ingai Janiselienei.

2023-12-14 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams šiais metais vyko paskutinis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“. Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė pasidžiaugė, kad savipagalbos  grupė gyvuoja dvejus metus.  Taip pat grupės narius pasveikino artėjančių švenčių proga, įteikdama saldžią dovanėlę ir suvenyrą prisiminimui. Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir psichologei Daliai Petrėnienei už įvairiapusiškai teiktą pagalbą sprendžiant priklausomybės alkoholiui problemą, už grupės narių pasitikėjimo ugdymą savimi ir jų savivertės stiprinimą bei paslaugų gavėjų vidinę harmoniją, emocinę sveikatą ir sukurtą grupės bendruomeniškumą.

2023 m. gruodžio 14 d. socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjams edukacinį užsiėmimą „Kalėdiniai žaislai iš šiaudų“, kurio metu prisimintos Lietuvoje puoselėtos tradicijos ir papročiai gaminant ir puošiant Kalėdinę eglutę savo iš šiaudų pagamintais žaislais. Šiaudai – draugiška aplinkai ir puiki kūrybai medžiaga. Kalėdinio žaisliuko iš šiaudų gamyba formuoja ne tik tvarų ir atsakingą vartojimą, bet ir skatina kūrybą, sukuriant šventinę nuotaiką namuose. Esame dėkingi Valakėlių kultūros centro darbuotojai Linai Bartašienei, kuri puoselėja lietuviškas tradicijas bei dalinasi turimomis žiniomis ir patirtimi

2023-12-13 Darbui su šeimomis padalinio vadovė kolegėms pristatė informaciją apie  Lietuvos socialinio darbo inovacijų konferenciją, kuri vyko 2023-12-11. Profesinių kompetencijų tobulinimo centras rudenį skelbė Lietuvos socialinio darbo inovacijų konkursą, kuriame dalyvavo 41 socialinių paslaugų organizacija iš visos Lietuvos. Šios organizacijos taip pat ir mūsų Centras prisideda prie Lietuvos socialinio darbo inovacijos kultūros! Didžiuojamės, kad dalyvavome šiame konkurse bei siekiame žengti koja kojon su besikeičiančiu pasauliu, ieškodami naujų būdų, naujų kelių, naujų kokybės formulių. Padėka visoms, Darbui su šeimomis darbuotojoms už begalinį atsidavimą socialiniam darbui bei gebėjimą priimti pokyčius! Ekspertų komisija vertino ir atrinko 11 daugiausiai balų skirtingose kategorijose surinkusių inovacijų. Sveikiname  kolegas – konkurso nugalėtojus! Susipažinti su visais konkurso nominantais galite čia: https://pktc.lt/metod…/inovatyvus-socialinio-darbo-metodaiTiesioginė renginio transliacija: https://www.facebook.com/pktcentras/videos/3836190806658628

2023-12-11 socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė bendradarbiaujant su Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Jurgita Packevičiene organizavo popietę paslaugų gavėjams, kurios metu buvo supažindinti su smurto artimoje aplinkoje prevencinėmis priemonėmis, smurtą patyrusiam asmeniui taikomas apsaugos priemones bei teikiamą pagalbą. Taip pat kalbėta apie elektroninių cigarečių naudojimą paauglių tarpe, jų daromą žalą sveikatai ir galimas pasekmes. Artėjant didžiausioms metų šventėms paslaugų gavėjams suteikta informacija apie pirotechnikos naudojimo taisykles, padalinti informaciniai lankstinukai su aktualia informacija aptartomis temomis popietės metu.

2023-12-07 Darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė bendradarbiaujant su Pasvalio rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos vadovu Sauliu Maticku ir Panevėžio PGV Pasvalio PGT vyriausiuoju specialistu Mindaugu Motuzu vykdė prevencinę/ praktinę popietę paslaugų gavėjų, auginančių nepilnamečius vaikus, namuose. Lankymosi metu, šeimų namuose apžiūrėjo ir įvertino esamų pečių būklę ir elektros instaliaciją bei priminė apie dūmų detektorių svarbą šeimų namuose. Priešgaisrinės tarnybos specialistai, neturinčioms dūmų detektorių šeimoms, ne tik juos padovanojo bet ir pritvirtino. Šeimos nariams padalinti informaciniai lankstinukai.  Ačiū už pagalbą šeimoms bei bendradarbiavimą!

Pasvalio krašto garbės pilietė Wenche Bjorkeng ir jos nuostabūs bičiuliai iš Norvegijos kaip ir kasmet aplankė Darbui su šeimomis padalinio, dešimt paslaugų gavėjų šeimų. Norvegai pasveikindami artėjant gražiausių metų šventėms, šeimoms atvežė paramą maisto produktais, higienos priemonėmis, vitaminais vaikams ir kitais šeimoms buityje reikalingais bei naudingais daiktais. Nuoširdžiai dėkojame už nuolatinę pagalbą, gerumą, dosnumą bei ilgametę draugystę.

2023-12-07 darbui su šeimomis padalinio vadovė/ atvejo vadybininkė nuotoliniu būdu pristatė/ pasidalino  apie konferencijoje „Kompleksinės paslaugos šeimai: iššūkiai ir gerosios patirtys“ išgirstą informaciją. Konferencijos vaizdo įrašą galima peržiūrėti čia: https://youtube.com/live/nxYshfdkaQU  Po konferencijos pristatymo, socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė, kvietė visas socialines darbuotojas į pagalbą elfams 😊  perskaitė jų prašymą, kuriame kiekvienas darbuotojas kviečiamas pasirūpinti kalėdine dovanėle, saldainiais, kurie atiteks šauniems vaikučiams/ darbuotojams

2023 m. gruodžio 4 d. Darbui su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos: Asta Mažeikaitė, Dalia Misevičienė ir Dalė Bedalienė, kolegėms nuotoliniu būdu pristatė/pasidalino mokymų metu  tema „Seksualinio smurto prevencija: nuo ko pradėti?“ įgytomis žiniomis.

2023-12-01 socialinės darbuotojos Dalė Bedalienė ir Modesta Zalensienė, siekdamos stiprinti komandinį darbą, kolegėms inicijavo ir organizavo, Pušaloto seniūnijos patalpose, popietę „Advento vainiko gamyba“, kurios metu Lavėnų socialinės globos namų užimtumo specialiste Rūta Eigirdiene ne tik teikė praktinius patarimus kaip pasigaminti advento vainiką, bet ir skaitė eiles apie adventą, jo prasmę ir laukimą. Popietę organizavusios darbuotojos po vainikų pynimo ir jų dekoravimų, koleges pakvietė pasišnekučiuoti prie kavos ir arbatos puodelio. Kolegės besišnekučiuodamos apie adventą ir Šv. Kalėdų laukimo laikotarpį, džiaugėsi savo pagamintais advento vainikais, kurie puoš jų šeimos namus uždegant kiekvienos advento VILTIES, TIKĖJIMO, DŽIAUGSMO, RAMYBĖS savaitės žvakę

2023-11-30 Norvegijos rotariečiai. tarpininkaujant  Pasvalio rotariečiams, nudžiugino tris Darbui su šeimomis padalinio šeimas, Kalėdinėms dovanomis. Rotariečiai atvežė ir įteikė buityje reikalingus daiktus bei reikalingą aprangą ir avalynę. Ačiū už kasmetinę paramą!

2023-11-30 darbui su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo, Centro organizuojamuose, mokymuose „Kaip bendrauti dirbant socialinį darbą su neadekvačiai (dėl ligos arba kitų priežasčių) reaguojančiais klientais“. Mokymus vedė lektorė psichologė Eglė Masalskienė, kurių metu darbuotojai įgijo/atnaujino žinias apie konkrečius rekomenduojamus tiek teorinius, tiek praktinius bendravimo būdus su neadekvačiais klientais. Kaip darbuotojams įvertinti ir tobulinti ir, jeigu reikia, koreguoti turimas nuostatas bei įpročius dirbant neadekvačiu elgesiu pasižyminčiais žmonėmis, netikėtomis situacijomis.

2023 m. lapkričio 29 d. socialinės darbuotojos Dalia Misevičienė ir Modesta Zalensienė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjams popietę „Šv. Kalėdų belaukiant”, kurios metu patys gamino advento vainikus bei stalo dekoracijas. Dėkojame Valakėlių kultūros centro darbuotojams Linai ir Albertui Bartašiams, kurie dalinosi turimomis žiniomis bei patirtimi.

2023-11-29 draugo dienos proga aplnkėme draugus ir įteikėme, Socialinių partnerių dienos metu, dekoruotus meduoliukus. Pasak M. Aurelijaus, siela yra nuspalvinta ta pačia spalva kaip ir mintys ir darbai. Ačiū, mūsų draugams,  nuoširdūs sveikinimai DRAUGO DIENOS PROGA!

Dėkojame visuomenės nariams, kurie prisideda prie socialinių atsakomybių veiklos įgyvendinimo – dalinimosi daiktais. Šeimos nariai susirinkę prie bendro stalo galės aptarti ne tik  dienos planus, bet ir įvykusius dienos įvykius

2023-11-29 nuotoliniu būdu vyko Darbui su šeimomis padalinio socialinių darbuotojų gerosios patirties pasidalinimas – mokymų medžiagos, kuriuose dalyvavo, pristatymas. Socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė pristatė mokymus temomis: ,,Seksualinis smurtas: nuo prevencijos iki pagalbos“ ir „Seksualinio smurto prevencija: nuo ko pradėti“. Socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė pristatė mokymus tema „Specialistų kompetencijų stiprinimo galimybės atpažįstant savižudybės riziką”

Dėkojame visuomenės nariams, kurie prisideda prie socialinių atsakomybių veiklos įgyvendinimo – dalinimosi daiktais. Džiaugiamės, kad dvi moksleivės turės kur ruošti pamokas

Džiaugiamės savo srities specialisčių, Inos Rutkevičienės ir Vaidos Brazdžionienės, geranoriškumu teikiant žinias apie grožio paslaptis mūsų paslaugų gavėjai. Dėkojame ir tikimės tęstinio bendradarbiavimo dalinantis žiniomis su paaugliais.

Socialinės darbuotojos Edita Žurauskienė ir Dalė Bedalienė lapkričio 24 d., bendradarbiaujant su bendruomenės pareigūne Modesta Bertašiūte, inicijavo popietę paslaugų gavėjams. Popietės metu diskutuota apie smurtą artimoje aplinkoje, jo atpažinimą ir pagalbą, kalbėta apie tinkamą vaikų priežiūrą ir jų atsakomybes. Nuoširdžiai dėkojame Pušaloto kaimo bibliotekos vyr. bibliotetekininkei Verai Mašalienei už šiltą priėmimą. Paslaugų gavėjams buvo primintos jų teisės ir pareigos.

2023-11-23 Pasvalio socialinių paslaugų centre vyko tradicinė SOCIALINIŲ PARTNERIŲ DIENA. Susitikimą pradėjo ir gerą nuotaiką paskleidė dienos užimtumo kolektyvas „Draugai“, tada visi kartu dainavome Vytauto Kernagio dainą „Mūsų dienos kaip šventė”. Šventiškai nusiteikę, svečiai pakviesti pasivaišinti įvairių skonių kava bei ją paruošti šalia sėdinčiam kolegai. Vaišinantis kava ir Centro gyventojų bei darbuotojų keptais saldumynais, pasidžiaugta nuoširdžia draugyste, bendryste, vykdoma veikla, teikiama pagalba, padedant įveikti sunkumus Pasvalio rajono gyventojams. Susitikimo pabaigoje kvietėme socialinius partnerius dekoruoti iškeptus Centro darbuotojus kalėdinius meduolius, kuriuos visi nutarė padovanoti rajono jaunimui. Dar kartą tariame AČIŪ, visiems atvykusiems ir dalyvavusiems. Smagu tęsti tradicijas ir susitikti su draugais, AČIŪ už nuoširdžią draugystę-partnerystę! Linkime, kad Centro direktorės įteikti rankų darbo angeliukai Jus saugos ir globos bei primins, kad tik kartu mes galime daugiau!

Tariame AČIŪ visiems už organizuotą pagalbą besimokančiai paslaugų gavėjai gaunant rašomąjį stalą ir kėdę. Linkime jai saldžių mokslo vaisių ǃ

2023 m. lapkričio 21 d., atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė pasidalindama gautomis žiniomis ir gerąja patirtimi nuotoliniu būdu pristatė mokymų medžiagą tema: ,, Konstruktyvus konfliktų sprendimas ir prevencija”

2023-11-17 vyko tradicinis, kiekvieną mėnesį vykstantis darbuotojų susirinkimas, kurio metu aptarti dienotvarkėje numatyti klausimai. Direktorė pagyrė darbuotojas  už įveiktus iššūkius ir pasidžiaugė jų vykdytomis veiklomis. Direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams darbuotojas supažindino su nauju socialiniame darbe aktualiu tvarkos aprašu – Pasvalio socialinių paslaugų centro apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įgyvendinimas. Sekantis darbuotojų susirinkimas numatytas 2023-12-22.

SVARBI INFORMACIJAǃǃǃ

2023-11-16 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko dešimtasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti gruodžio 14 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-11-10 darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo molio terapijos popietėje ,,Dabartis ir praeitis. Mano kelionė į vaikystę‘‘, kurios metu buvo jaučiamas atsipalaidavimas, malonus kūrybos džiaugsmas, teigiamos emocijos bei galimybė atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Dėkojame socialiniui partneriui Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.

2023 m. spalio-lapkričio mėn. socialinė darbuotoja Asta Mažeikaitė dviems šeimoms organizavo ir vedė individualius ,,Pozityvios tėvystės ” mokymus. Jų metu įgytos/ pagilintos žinios apie vaiko raidą,  ryšio su vaiku kūrimą, siekiant suprasti, atpažinti ir atliepti jo jausmus bei taikyti pozityvią discipliną vaikų auklėjime. Taip pat paslaugų gavėjams priminta apie jų teises, pareigas, nediskriminaciją, paslaugų gavimo laikotarpiu.

2023-11-06 socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė, stiprinant darbuotojų komandiškumą, inicijavo ir organizavo ,,Pyragų dieną“. Darbuotoja pakvietė kolegas iškepti, skanauti iškeptus pyragus bei aukoti lėšas kilniam tikslui. Prisijungiant prie „Išsipildymo akcijos“ idėjos surinktos lėšos bus skiriamos darbo su šeimomis padalinio sergančiam vaikui. Tikimasi, kad „Pyragų diena“ Pasvalio socialinių paslaugų centre taps kasmetine gražia tradicija.

Dėl sparčiai plintančių psichoaktyvių medžiagų vartojimo nepilnamečių tarpe, Darbui su šeimomis padalinio  darbuotojai ir paslaugų gavėjai 2023-11-03 dalyvavo mokymuose ,,Naujos psichoaktyvios medžiagos‘‘, kuriuos vedė Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovas, dr. Robertas  Badaras. Ilgametę patirtį sukaupęs medikas dalijosi savo įžvalgomis apie naujausias psichoaktyvias medžiagas, jų žalą žmogaus sveikatai bei sukeliamas priklausomybes nuo cheminių medžiagų. Suteikė informaciją apie jų atpažinimą,  prevencinį darbą su paaugliais2023-10-31 darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė paslaugų gavėjams inicijavo ir organizavo popietę „Moliūgų žibintai“. Kartu praleistas prasmingai laikas,  pasigaminta dekoracija, kuri papuoš namus

2023 m. spalio 31 d. nuotoliniu būdu vyko darbui su šeimomis padalinio darbuotojoms, atvejo vadybininkės Vigilijos Valuntienės gerosios patirties pasidalinimas – mokymų medžiagos pristatymas tema: „Kritiniai pokalbiai ir konfrontacijos socialiniame darbe“

Kviečiame būti socialiai atsakingais, prisidėkime prie gamtos saugojimo!

Artėjant visų Šventųjų dienai, pastebėta, kad po šių švenčių susidaro didžiuliai kiekiai atliekų, todėl siūlome artimuosius ir  jų atminimą pagerbti kukliau. Pagarba, meilė išėjusiems niekaip nesusijusi su žvakių ir puokščių  kiekiu ant kapo. Gamta jums tikrai padėkos – būkime tvarūs ir saugokime gamtą.

2023-10-30 darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikai, lydimi puikių socialinių darbuotojų, rudens atostogų metu buvo išvykę ir aplankė lankytinas Palangos miesto vietas. Už nuostabią iniciatyvą dėkojame Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionui. Taip pat už paramą dėkojame Pasvalio „Rotary“ klubui ir jo prezidentui Donatui Diliui

2023-10-27 darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė, siekdama stiprinti darbuotojų komandinę dvasią, gerinti tarpusavio santykius inicijavo ir organizavo išvyką į ,,Meldynas“ Vabalninke Biržų rajone vykusį koncertą

2023-10-24 Darbui su šeimomis padalinį aplankė kolegos iš Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro. Susitikimo metu pasidalinta gerąja patirtimi, aptarti sunkumai ir džiaugsmai, teikiant  socialinės priežiūros paslaugas. Taip pat  aptartas tolimesnis bendravimas ir bendradarbiavimas,  siekiant gerinti Darbui su šeimomis padalinio veiklos efektyvumą

2023-10-19 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko devintasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti lapkričio 16 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-10-13 bendradarbiaujant su  Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos namais,  socialinė darbuotoja Jolita Valotkienė su paslaugų gavėjais dalyvavo ,,Maisto banko“ akcijoje,  kurios metu buvo kviečiama  aukoti negendančius maisto produktus ne tik vaikų dienos centrams, labdaros valgyklai, bet ir paslaugų gavėjų šeimoms. Gerus darbus daryti gera!

Džiaugiamės paslaugų gavėjų šeimos namuose įrengta šildymo sistema. Dėkojame už pagalbą ir paramą socialiniams partneriams  „Gelbėkit vaikus”, Pasvalio struktūrinio padalinio pirmininkei Gražinai Sakalauskienei, UAB „Šiaurės šiluma” įmonės direktoriui Sigitui Rauckiui ir jo komandai

2023-09-21, 2023-09-28, 2023-10-05 ir 2023-10-19 socialinės darbuotojos D. Misevičienė ir M. Zalensienė socialinių paslaugų gavėjoms organizavo užsiėmimus/mokymus “Pozityvi tėvystė”,  kurių metu paslaugų gavėjai atnaujino ir pagilino turimas žinias, dalinosi asmenine patirtimi. Tuo pačiu priminta apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas

 

2023-10-10 Darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkė Alma Šlekonienė, paslaugų gavėjams inicijavo ir organizavo paskaitą tema: „Smurtas prieš vaikus. Apsauga ir pagalba“. Paskaitos metu, paslaugų gavėjai susipažino su pateikta informacija, dalyvavo diskusijoje. Paslaugų gavėjams buvo įteikti pažymėjimai už aktyvų dalyvavimą ir norą įgyti/atnaujinti žinias

 

2023-10-04 Darbui su šeimomis padalinio darbuotojos, Asta Brazdžionienė ir Inga Pelegrimaitė inicijavo ir organizavo Namišių seniūnijoje išvažiuojamąjį darbuotojų susirinkimą. Namišių seniūnijos  seniūnas Kęstutis Valantonis svetingai darbuotojus sutiko, supažindino su seniūnija supančia aplinka, bei puikiai besitvarkančia Manikūnų krašto bendruomene. Susirinkimo nuotaiką  praskaidrino po Namišių parką paspirtuku važinėjanti karvutė ,,Margė“, kūrybiškai darbuotojai piešė bendrą piešinį, bei degustavo Astos Brazdžionienės   gamintus naminius sūrius. Šauniai ir prasmingai praleistas laikas, kartu stiprinant komandiškumą. Džiaugiamės darbuotojų kūrybiškumu ir iniciatyvumu.

Darbui su šeimomis padalinys profesinės socialinio darbuotojo dienos proga   inicijavo ir organizavo renginį ,,Socialinio darbuotojo įvaizdis vaiko akimis“.  Paslaugų gavėjų vaikai buvo kūrybiški  ir išradingi,  piešiniuose  perteikta socialinių darbuotojų kasdienybė: žmogiška šiluma, atjauta, besišypsantis ir visada padedantis darbuotojas. Pasak vaiko, ,,socialinis darbuotojas ateina ir žiemą, ir vasarą “.  Tikimės, kad niekada nestigs jėgų ir kantrybės, nes socialinio darbuotojo profesijos pamatas – meilė žmonėms!

2023-09-28 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko aštuntasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti spalio 19 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-09-28 Tradiciškai Darbui su šeimomis padalinio darbuotoja, atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė iniciavo ir kvietė dalyvauti paslaugų gavėjus, darbuotojus, socialinius partnerius  į socialinę iniciatyvą „Padovanok kraują- išgelbėk gyvybę“.  Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie kilnios misijos, neatligintinai dovanoti kraują, išgelbėjant žmonių gyvybes.

2023-09-14, 2023-09-21 ir 2023-09-28 socialinės darbuotojos I. Kačerauskienė ir I. Pelegrimaitė socialinių paslaugų gavėjams organizavo užsiėmimus/mokymus ,,Pozityvi tėvystė“. Užsiėmimų metu paslaugų gavėjai atnaujino ir pagilino turimas žinias, dalinosi asmenine patirtimi, taip pat buvo  priminta apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas.

2023-09-20, 2023-09-26, 2023-09-28  Darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė vedė užsiėmimų/mokymų ciklą ,,Pozityvi tėvystė“ . Paslaugų gavėjams buvo įteikti pažymėjimai už aktyvų dalyvavimą ir norą įgyti/atnaujinti žinias.

2023-09-26 Darbui su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos I. Kačerauskienė ir I. Pelegrimaitė bendruomenės nariams ir paslaugų gavėjams organizavo popietę, kurioje dalyvavo Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. specialistas Marius Kaulinskas ir  policijos bendruomenės pareigūnė Modesta Bertašiūtė, Saločių seniūnijos seniūnas Sigitas Savickas.  Popietės  dalyviai supažindinti, kaip saugiai pasiruošti šildymo  sezonui, priminta apie dūmų detektorių įsigijimo svarbą. Kalbėta apie smurto artimoje aplinkoje požymius, popietės dalyviams priminta apie tai, kad visais atvejais kreiptųsi bendruoju pagalbos telefonu – 112. Esame  dėkingi socialiniams partneriams  už bendradarbiavimą.

2023-09-20 Darbui su šeimomis padalinio darbuotojai dalyvavo nuotoliniame susitikime su Panevėžio atviro jaunimo cento specialiste Fausta Augulyte ir Pasvalio jaunimo reikalų koordinatoriumi Žygimantu Matulu. Susitikimo metu pasidalinta  informacija, vykdoma veikla bei kontaktais. Siekiama, kad paslaugų gavėjams būtu organizuojama įvairiapusiškesnė ir efektyvesnė pagalba  ne tik Pasvalio r., bet ir Panevėžio m., teikiamomis paslaugomis ir pagalbos priemonėmis, įtraukiant socialinių problemų turinčius jaunuolius nuo 14 iki 29 m. Džiaugiamės užsimezgusiu glaudžiu ir rezultatyviu bendradarbiavimu

 

 

DĖMESIO, KEITĖSI UŽSIĖMIMO DATA!

Užsiėmimas ,,Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“ vyks rugsėjo 28 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-09-15 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo popietėje – „Psichologinis atsparumas. Aš esu!” esu!“.                                                                      Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei už parodytą metodą, kaip įveikti nerimą ir valdyti neigiamas emocijas.

2023-09-07 Pasvalio rajono Savivaldybėje vyko įstaigų, teikiančių prevencinės socialines paslaugas, susitikimas, kurio metu specialistai dalinosi gerąją patirtimi bei patiriamais sunkumais teikiant šią naują paslaugą. Taip pat susitikimo metu su kolegomis pasikeista kontaktais, pasidalinta informacija dėl asmenų nukreipimo į įstaigas bei reikalingos pagalbos suteikimo. Dėkojame Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus specialistams, kad inicijavo ir organizavo šį susitikimą. PRIMENAME, kad PREVENCINĖS SOCIALINĖS PASLAUGOS PASVALIO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRE teikiamos: vienišiems asmenims; šeimoms, patiriančioms sunkumus ir (ar) krizes arba vienam iš suaugusių šeimos narių; globojamiems (rūpinamiems) asmenims; senyvo amžiaus asmenims; neįgaliems asmenims; gimdyvėms; iš įkalinimo įstaigų išleistiems asmenims; benamiams ir t.t.

 KAIP IR KUR KREIPTIS?

Prašymą paslaugai galima pateikti:

‣ atvykus į Pasvalio socialinių   paslaugų centrą, adresu Joniškėlio g. 1, Pasvalys;                             

‣ telefonu 8-451 52755 arba 862040098;                                                                                           

‣ el. paštu: pasc@pasvalys.lt

2023-09-08 Darbui su šeimomis padalinio darbuotojos lankėsi Šiaulių miesto šeimos centre. Šeimos centro direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams Kostas Rušinskas su kolektyvu sutiko svetingai, supažindino su įstaigoje teikiamomis socialinėmis paslaugomis. Susitikimo metu pasidalinta gerąja patirtimi su kolegomis, pasidžiaugta rezultatais ir pokyčiais įgyvendinus EQUASS kokybės standartą. Taip pat aptarti sunkumai ir džiaugsmai teikiant socialines paslaugas bei vykdant ir įgyvendinant nusimatytas veiklas, kalbėta apie įstaigų patirtis teikiant socialines paslaugas bei gerinant paslaugų kokybę, bet ir tolimesnio bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes dėl veiklos lyginimosi rezultatų. Norisi padėkoti kolegoms  už bendravimą, už dalinimąsi patirtimi, nes pasak  J. V. Getės, žmones labiausiai suartina veikla, o tai geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus.

2023-08-29 vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu  direktorė Rasa Beinorienė ir direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams Gitana  Gaidžiūnienė pasveikino  Darbui su šeimomis padalinio darbuotojas  penkerių metų veiklos proga.  Darbuotojos pasveikintos saldžia dovanėle, suvenyrais – jau ,,ūgtelėjusiais“ moliniais grybukais, bei individualiu dėmesiu kiekvienai už kasdieninį atliekamą darbą. Meilė sau ir darbui padeda augti bei tobulėti darbe!

BE PATYČIŲ

2023-08-26  naujajame Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyko SELO koncertas, kuriame dalyvavo Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai.  Šou stebino ne tik įspūdingomis vizualizacijomis, bet ir specialiaisiais šviesų, lazerių bei pirotechnikos efektais. Dėkojame E. Dragūnui už galimybę, paslaugų gavėjams apsilankyti koncerte

2023 m. rugpjūčio 18 ir 25 dienomis, įgyvendinant Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Psichohigiena. Kaip išmokti savimi rūpinti?“, psichologė Dalė Petrėnienė vedė paskaitas/ užsiėmimus „ Vaikų emocijos ir elgesio sunkumai, juos lemiantys veiksniai. Kaip sunkumus atpažinti ir juos įveikti?“ ir „Savivertė, pasitikėjimas ir savęs stiprinimas“. Norime padėkoti už mokymus ir įgytas žinias, kurias kiekvienas klausytojas, tikimasi pritaikys asmeniniame gyvenime: gebės labiau rūpintis savimi, savo emocine sveikata ir higiena, skirdamas laiko mėgstamai veiklai ir t. t.

Dėkojame organizatorėms Vaidai Brazdžionienei, Loretai Morkūnaitei ir Gretai Špokavičienei už kvietimą dalyvauti 2023-08-22 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams ,,Vaikų vasaros uždarymo 2023“ šventėje. Šventėje buvo linksma ir smagu, skambėjo vaikų juokas, netrūko pramogų ir  gerų emocijų bei vaišių. Sudie, vasara!

2023-08-10 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko septintasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti rugsėjo 21 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-08-03 Darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjų šeimai popietę ,,Saugus važiavimas dviračiu“. Vaikai supažindinti su kelių eismo taisyklėmis, kelio ženklais, bei važiuojant,  dėvėti šviesą atspindinčią liemenę ir šalmą. Kalbėta apie saugų ir kultūringą elgesį gatvėje, vairuojant dviratį.

2023-07-20 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko šeštasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti rugpjūčio 10 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-07-28 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikai puikiai praleido laiką  Raubonių pramogų parke. Vaikai mėgavosi pramogomis, gerai bei linksmai praleido laiką, susirado naujų draugų.   Dėkojame geradariams ,,Family Support“ nariams, kad praturtino vaikų vasaros atostogas bei papildė naujais įspūdžiais ir patirtimis. Ačiū   Žanetai Ginaitei už nuolatinį bendradarbiavimą ir tarpininkavimą. Nuoširdus ačiū Jums, kad vaikai buvo laimingi!

Dėkojame visuomenės nariams, kurie prisideda prie socialinių atsakomybių veiklos įgyvendinimo – dalinimosi daiktais, taip pat Saločių seniūnijos seniūnui Sigitui Savickui, kuris tarpininkavo su „Raudonojo kryžiaus“ atstovais, dėl pagalbos  naujagimio susilaukusiai šeimai.

2023-07-22 socialinės darbuotojos Edita Žurauskienė ir Dalia Misevičienė dalyvavo LSDPS ,,Solidarumas“ vykusiame sąskrydyje.

Dėkojame Pasvalio ,,Rotary“ klubui, kuris jau antrus metus suteikė galimybę  Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams liepos 11 -16 dienomis  dalyvauti ,,Rotary Summer Camp“ stovykloje, kuri vyko  Guopstų kaime, Vilniaus rajone. Vaikai prie ežero esančioje poilsiavietėje turiningai praleido laiką, dalyvaudami įvairiose edukacinėse programose, sporto varžybose ir kt. pramogose. Vaikai iš stovyklos grįžo patyrę gerų įspūdžių, vasariškų nuotykių bei susiradę naujų draugų.

Dalia Misevičienė suteikė informacijos  apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas: Pasvalio lopšelio/ darželio „Žilvitis“ darbuotojams, Pasvalio rajono vaikų dienos centrų vadovams ir VŠĮ „Savi žmonės“ savanoriams. Tikimasi glaudaus bendradarbiavimo!

Atstovaudami veiklius žmones vienijantį ir gerus darbus darantį Pasvalio Rotary klubą, į vasaros stovyklą ROTARY SUMMER CAMP išlydėjome keletą Pasvalio rajono vaikų👏. Palinkėjome gerų įspūdžių, naujų draugų ir vasariškų nuotykių🌞⛱🎈
Pasvalio Rotary klubas jau antrus metus finansuoja keleto Pasvalio rajono vaikų kelionę į šią stovyklą👍
Dėkojame Pasvalio Socialinių Paslaugų Centras už gražų bendradarbiavimą

Dėkojame „Family Support“ ir nuolat tarpininkaujančiai Žanetai Ginaitei už padovanotus šeimoms dviračius. Dviračiai vaikus džiugins sportuojant,  laisvalaikio metu, aplankant  draugus o mamai bus  galimybė  keliauti su mažamečiu vaiku.

2023-06-27 nuotoliniu būdu vyko apskrito stalo diskusija su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Pasvalio rajone patarėja Astra Kanišauskiene,   vyriausiomis specialistėmis Monika Balnyte – Skaringiene ir  Giedre Pilotaite.  Aptarti  antro ketvirčio darbo rezultatai, kalbėta apie bendradarbiavimo gerinimą, sprendžiant šeimų socialines problemas.

Žmogus asmeninius psichologinio balanso resursus išnaudoja dirbdamas ar spręsdamas kasdienius rūpesčius. Juos papildyti galime užsiimdami asmenine psichohigiena – stebėdami savo emocijas, jas analizuodami ir neleisdami neigiamiems išgyvenimams pernelyg ilgai užsibūti.

Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbui su šeimomis  padalinys nuoširdžiai dėkoja socialiniam partneriui Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekai, o ypač Pasvalio atviro jaunimo centro vyriausiajai specialistei Gintarei Gikienei, už nuoširdų bendradarbiavimą, jaukią atmosferą priimant paslaugų gavėjų šeimas, kvapų ir ramybės kambaryje, kuriame jie turėjo galimybę išbandyti kvapų, garsų  ir šviesos terapijos teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Apsilankymų metu lankytojai suprato kokią svarbią įtaką žmogaus vidinei harmonijai  turi asmeninė psichohigiena, kaip svarbu rūpintis ne tik fizine, bet ir emocine  sveikata. Po terapijų, paslaugų gavėjai teigė besijaučiantys ramesni, labiau atsipalaidavę, planavo naujus apsilankymus. Smagu, kad Darbui su šeimomis padalinio darbuotojos Vigilijos Valuntienės inicijuota ir organizuota veikla paslaugų gavėjams suteikė galimybę pasirūpinti savo emocine sveikata.

Birželio 22 d. Darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkė Vigilija Valuntienė, siekdama stiprinti darbuotojų komandinę dvasią, gerinti tarpusavio santykius, po darbuotojų susirinkimo inicijavo ir organizavo pietus padalinio darbuotojoms. Pietų metu darbuotojos, klausydamosi atpalaiduojančios muzikos, vaišinosi koše, kava ir pyragu.

Pasvalio socialinių paslaugų centre  birželio mėnesį  paslaugų gavėjų vaikams vyko praktinių  įgūdžių mokymai kaip geriau pažinti save, savo emocijas.  Psichologė Dalia Petrėnienė  kartu su vaikais analizavo jų reakcijas į įvairias situacijas, mokė  kaip valdyti pyktį, ieškojo būdų kas galėtu padėti pykčio metu nusiraminti, kaip išvengti konfliktų,  aptarė kokie yra tinkami emocijų raiškos būdai, kalbėjo apie pagalbą kitam asmeniui ir kas ją gali suteikti. Drąsino nebijoti, kreiptis reikiamos pagalbos pačiam. Džiaugiamės, kai teorija susitinka su praktika, nes vaikams pavyko geriau pažinti save ir suprasti kitą!

2023-06-15 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko penktasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti liepos 20 d., 12.30 val. Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023 m. birželio 15 d. nuotoliniu būdu vyko Darbui su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos Ingos Pelegrimaitės  gerosios patirties pasidalinimas – mokymų medžiagos pristatymu tema ,,Vaikas kaip informacijos šaltinis: bendravimo su vaikais ypatumai“.

Dėkojame ,,Family Support“  už suteiktą galimybę  paslaugų gavėjams pirmą kartą nuvykti prie jūros, turiningai praleisti laiką, mėgautis vasaros malonumais bei patirti neišdildomus  įspūdžius.

Nuo birželio 1 d. iki birželio 10 d. vyko padalinio Darbui su šeimomis padalinio vadovės, Jolantos Grybauskienės inicijuota komandinio darbo gerinimo iniciatyva ,,Pakviesk savo kolegą pietų“. Smagu, kad darbuotojai susidomėjo bei aktyviai įsitraukė į šią iniciatyvą. Galbūt tai taps tradicija, kurią tęsime ateityje?

Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame LPF „Maisto bankas“, kuris visoms darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų  šeimoms suteikė paramą ilgalaikio galiojimo produktais, o taip pat NO ,,Gebėkit vaikus“, kuris dvi šeimas parėmė ,,Maxima“ dovanų čekiais, maisto produktams, buitinėms prekėms ir pan. įsigyti.

Pozityvi tėvystė – požiūris į vaikų auklėjimą kaip į mokymą, nenaudojant fizinio ar psichologinio smurto, vaiko nuomonės išklausymą sprendžiant su juo susijusius klausimus. Pozityvus auklėjimas taip pat nėra nuolaidžiavimas ar vaiko įgeidžių tenkinimas, tai empatijos, savigarbos ir pagarbos kitam ugdymas, mokymas spręsti nesutarimus be prievartos.

2023-05-24, 2023-05-31 ir 2023-06-07 socialinės darbuotojos B. Brazienė ir D. Bedalienė, socialinių paslaugų gavėjams vedė mokymus apie tėvų pozityvaus auklėjimo kelionę drauge su savo vaiku, suteikė naujų žinių, bei atnaujino  turimas  patirtis apie ,,Pozityvią tėvystę“.

2023 m. birželio 6 d. nuotoliniu būdu vyko Darbui su šeimomis padalinio darbuotojų gerosios patirties pasidalinimas. Darbuotojos pasidalino konferencijos ir mokymų medžiaga bei įgytomis žiniomis. Padalinio vadovė darbui su šeimomis Jolanta Grybauskienė, atvejo vadybininkės Vigilija Valuntienė, Alma Šlekonienė ir Inga Laikūnienė pristatė konferenciją ,,Kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio išnaudojimo“. Socialinė darbuotoja Ingrida Kačerauskienė pristatė mokymus tema ,,Žalingų įpročių ir smurto prieš vaikus prevencija socialinės rizikos šeimose“.

2023 m. gegužės paskutinę savaitę atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė Darbui su šeimomis kolektyvui inicijavo komandai vienijančią užduotį ,,Palinkėjimų savaitė“. Užduoties sąlyga – parašyti  kolegėms  dienos linkėjimą iš savo vardo pirmosios raidės. Linkėjimus sujungus, gavosi  bendras palinkėjimas komandai.

2023-05-30 Pasvalio socialinių paslaugų centro teritorijoje vyko  „Šeimų šventė“, kurią organizavo darbui su šeimomis padalinio darbuotojos. Šventė prasidėjo Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotojos  Gitanos Gaidžiūnienės ir  darbo su šeimomis padalinio  vadovės Jolantos Grybauskienės  sveikinimu ir palinkėjimais susirinkusiems gerai praleisti laiką.  Visus šventės dalyvius  sveikino   Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, vicemeras Viktoras Doda,  Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Ramutė Ožalinskienė ir Panevėžio apskrities vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistės Žaneta Ginaitė ir Astra Kanišauskienė. Šventės metu vaikus linksmino ,,Boom ir šventėׅ“ animatoriai. Vaikai  aktyviai  dalyvavo žaisdami įvairius žaidimus bei lankėsi „Žaidimų ir grožio salose“, kuriuose puikiai praleido laiką grąžindamiesi bei išbandydami savo jėgas.  Vaikai  šėlo ant  jų labai pamėgto ir laukiamo  batuto, smaližiavo   cukraus vatą, ledais ir kitais skanėstais. Dėkojame šventės mecenatams iš Norvegijos „Family support“ ir  Wenche Bjorkeng.      Dėkojame Žanetai Ginaitei, Vaidai Brazdžionienei ir jos vaikams. Dėkojame socialiniams partneriams: Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos padalinio Pasvalio atviro jaunimo centrui, VO ,,Gelbėkit vaikus“, Pasvalio  rajono bendruomeniniams šeimos namams ir Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrui. Nuoširdus ačiū visiems,  prisidėjusiems prie šventės rengimo ir organizavimo.  Šauniai praleistas  laikas, patirta daug  gerų emocijų skambant vaikiškam juokui!

2023-05-23 vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu aptarti darbotvarkėje numatyti klausimai, taip pat socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė pristatė mokymus tema „Darbingumo palaikymas: savęs valdymas efektyviam socialiniam darbui“.  Siekiant stiprinti komandinį ryšį, Inga Laikūnienė  ir Jolanta Grybauskienė  iniciavo dalyvauti „Palinkėjimų savaitėje“ ir ,,Pakviesk savo kolegą pietų“. Džiaugiamės darbuotojų kūrybiškumu.                                                        Susirinkimo metu socialiniai darbuotojai Snieguolei Gruzinskienei paliekančiai kolektyvą, skirti padėkos žodžiai ir  atsiminimo dovanėlės.

Kviečiame !

Pasvalio Trečiojo amžiaus universitete ir Vaškų krašto bendruomenės susitikimuose socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė pateikė informaciją apie prevencinių socialinių paslaugų teikimą. Primename apie naujas Pasvalio socialinių paslaugų centro teikiamas prevencines paslaugas, daugiau informacijos galima rasti:  https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2023-05-12 socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė dalyvavo socialinių partnerių VŠĮ „Savi žmonės“ modulinio namelio atidaryme. Dėkojame už bendrystę.

2023-05-11 atvejo vadybininkės dalyvavo susitikime su  Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro ir Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkėmis, kurio metu aptarta darbe kylantis sunkumai, galimi problemų sprendimo būdai,  darbo metodai ir  instrumentai taikomi koordinuojant sudėtingus atvejus bei pasidalinta gerąja patirtimi.

2023 m. gegužės pirmąją savaitę socialinė darbuotoja Asta Mažeikaitė darbo su šeimomis padalinio kolektyvui inicijavo „Spalvų savaitę“. Smagioje kolektyvo bendrystėje patirtos teigiamos emocijos.

2023-05-11 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko ketvirtasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“. Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti birželio 15 d., 12.30 val. Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2023-05-11darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai (tėvai ir vaikai) dalyvavo nuotoliniuose prevenciniuose mokymuose tema „Prekyba žmonėmis“, kuriuos vedė  Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Modesta Bertašiūtė ir Jurgita Packevičienė. Dėkojame už įgytas ir atnaujintas žinias apie prekyba žmonėmis dėl seksualinio, išnaudojimo,  žmonių išnaudojimo nusikaltimams daryti, bei priverstinio elgetavimo siekiant išnaudoti.

2023-05-02 ir 2023-05-09 paslaugų gavėjų vaikams vyko prevencinė programa  „Vaikų emocijų ir elgesio sunkumai, juos lemiantys veiksniai. Kaip sunkumus atpažinti ir juos įveikti?“. Dėkojame socialiniam partneriui  Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimus vedusiai psichologei Daliai Petrėnienei.

2023-05-09 Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnyboje socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė socialiniams pedagogams pristatė apie prevencinių socialinių paslaugų teikimą. DAUGIAU INFORMACIJOS: https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2023-05-09 darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkės dalyvavo Panevėžio apskrities vaiko teisių specialistų pristatyme apie Mobiliosios komandos atnaujintą veiklos aprašą ir apie nepilnamečių nėštumą – pagrindinį reagavimą, pagalbos aspektus ir darbą su nepilnametėmis mamomis.

2023-05-03 darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo popietėje – ,,Psichologinis atsparumas. Aš esu!“.   Paslaugų gavėjai turėjo galimybę atsipalaiduoti, kurti savo mandalas, bei jas spalvinti. Buvo puikus laikas bei metodas susijungti su savo vidiniu „Aš“, išreikšti save ir išlaisvinti savo individualų kūrybinį potencialą. Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.

2023 m. balandžio 28 -30 dienomis Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojai vyko į kelionę, kurios metu aplankė Talino, Stokholmo ir Tartu miestus. Smagi bendrystė, patirta daug įspūdžių ir džiugių akimirkų.

Dėkojame UAB  ,,Sveikų akių centras“  gydytojai Rasai Bimbienei už padovanotą taip reikalingą akių patikrą  ir  suteiktą galimybę su  didele nuolaida,   įsiginant akinukus.

2023-04-26  vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu aptarti darbotvarkėje numatyti klausimai ir  socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė  pasidalino gerąja patirtimi iš apskrito stalo diskusijos  LR Seime tema „Ilgalaikės priežiūros reforma, kokį modelį renkasi Lietuva?“

2023-04-25 padalinio vadovė Jolanta Grybauskienė dalyvavo Užimtumo tarnyboje prie LRSADM Socialinių partnerių susitikime. Užimtumo tarnybos specialistai pristatė savo veiklos rezultatus. Susitikime aptartas bendradarbiavimas, kylančios socialinės problemos Pasvalio rajono gyventojams, analizuota kaip geriau jas spęsti

2023 m. balandžio 20 d. ir 24 d., nuotoliniu būdu vyko darbo su šeimomis padalinio darbuotojų gerosios patirties pasidalinimas – konferencijos, mokymų medžiagos pristatymas. Padalinio vadovė darbui su šeimomis Jolanta Grybauskienė pristatė   Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos konferenciją: kas nuveikta per 5 metus ir ką planuojama nuveikti dėl geresnės socialinių darbuotojų ateities.  Socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė pristatė mokymus tema „Paauglių priklausomybės: kaip atpažinti, pripažinti ir padėti?“. Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė pristatė  naują socialinę paslaugą – „Prevencinės socialinės paslaugos“, kurią jį teiks.

2023-04-21 paslaugų gavėjai ir darbuotojai dalyvavo socialinių atsakomybių  akcijoje „Darom“. Prisidėjome prie aplinkos švarinimo, ugdymo asmeninės atsakomybės aplinkai, skatinimo bendruomeniškumui bei visuomeniškumo jausmui.

2023-04-20 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko trečiasis savipagalbos grupės užsiėmimas „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės“. Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti gegužės 11 d., 12.30 val. Pasvalio paslaugų centre.

PASTEBĖK žmogų, kuriam reikia socialinės pagalbos! PATARK kur žmogus gali kreiptis socialinės pagalbos!  PRANEŠK apie žmogų kuriam reikia socialinės pagalbos! Pasvalio socialinių paslaugų centras nuo šių metų balandžio 17 d. pradėjo teikti naują paslaugą  -„Prevencinės socialinės paslaugos“. Paslaugas teikianti   socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė lankė  ir paslaugą viešino, suteikė detalesnę informaciją socialiniams partneriams ir Tetirvinu krašto bendruomenei. DAUGIAU INFORMACIJOS: https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2023-04-19 darbo su šeimomis socialiniai partneriai, paslaugų gavėjai  ir darbo su šeimomis padalinio darbuotojai buvo supažindinti su Pasvalio socialinių paslaugų centro direktoriaus 2022 metų veiklos rezultatais, kuriuos pristatė įstaigos direktorė Rasa Beinorienė. Negalėjusius dalyvauti, bet norinčius susipažinti kviečiame į įstaigos internetinę svetainę: https://pasvaliospc.lt/veiklos-planai-ir-ataskaitos

Nauja paslauga Pasvalio socialinių paslaugų centre

Padalinio darbui su šeimomis vadovė Jolanta Grybauskienė iniciavo ir organizavo apskrito stalo diskusijas su socialiniais partneriais: Pasvalio savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyr. specialiste Danguole Bronislava Brazdžioniene,  Pasvalio rajono paramos šeimai centro Šeimos krizių centro direktore Loreta Petrauskiene, socialine darbuotoja Kristina Praniauskiene, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Pasvalio rajone patarėja Astra Kanišauskiene ir Pasvalio rajono bendruomeninių šeimos namų vadove Jurgita Venskiene, socialinėmis darbuotojomis Viktorija Skvereckiene, Inga Janiseliene. Kalbėta apie pagalbą asmenims patiriantiems  krizę, gyvenimo sunkumus.  Aptarta  tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarba ir bendradarbiavimo tobulinimo galimybės.

2023-04-11 kaip smagu, kai aplanko Velykų kiškutis, nešinas puikia nuotaika, nuoširdžiais linkėjimais ir džiugiomis akimirkomis! Dėkojame kūrybiškai darbuotojai.

Džiaugiamės visuomenės nariais, kurie prisideda prie socialinių atsakomybių veiklos įgyvendinimo – dalinimosi daiktais.

Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų šeimai Velykų šventės buvo gražios ir džiugios. Dėkojame „Astos užkandžiai“ už puikų maistą ir Ingridai Jankūnaitei – Prakopienei, kuri išskirtiniu dėmesiu nudžiugino mergaitę  dovanų kuponu. Ačiū Jums už dosnumą!

Atmintinė tėvams (lankstinukas) ATSISIŲSTI

Skundų, prašymų ir pasiūlymų teikimo būdai (lankstinukas) ATSISIŲSTI

Paslaugų gavėjų teisės ir pareigos (lankstinukas) ATSISIŲSTI

Smurto atpažinimas (lankstinukas) ATSISIŲSTI

Pasvalio socialinių paslaugų centro hierarchinė schema ATSISIŲSTI

2023 m. kovo 30 d.  ir balandžio 5-7 dienomis  nuotoliniu būdu vyko darbo su šeimomis padalinio darbuotojų gerosios patirties pasidalinimas – mokymų medžiagos pristatymas. Alma Šlekonienė, Edita Žurauskienė ir Dalė Bedalienė pristatė mokymus tema ,,Skyrybų psichoedukacija“. Snieguolė Gruzinskienė pristatė mokymus tema ,,Pagalba klientui: Satir modelis. Nuo kliento iki profesionalo, nuo profesionalo iki kliento“. Birutė Brazienė, Edita Žurauskienė, Dalė Bedalienė pristatė  mokymus tema ,,Kalba Panevėžio regionas: socialinio darbo galia daryti pokyčius“ ir Asta Mažeikaitė pristatė mokymus tema ,,Psichoaktyvios medžiagos vaikų tarpe. Kaip atpažinti?“. Smagu dalintis gerąja patirtimi.

2023-03-30 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai sėkmingai baigė  teorinius/praktinius mokymus „Smurtaujantį elgesį keičianti programa”, kurių metu įgijo/atnaujino turimas žinias kaip reaguoti į kylantį pyktį,  valdyti savo emocijas ir nuotaiką bei spręsti kilusius konfliktus. Dėkojame mokymus vedusiai psichologei Daliai Petrėnienei ir socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui!

2023-03-27 padalinio darbui su šeimomis vadovė Jolanta Grybauskienė iniciavo ir organizavo nuotoliniu būdu   apskrito stalo diskusiją su socialiniais partneriais: Pasvalio savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyr. specialiste Danguole Brazdžioniene,  Pasvalio rajono paramos šeimai centro Šeimos krizių centro direktore Loreta Petrauskiene, socialine darbuotoja Kristina Praniauskiene  ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Pasvalio rajone patarėja Astra Kanišauskiene.  Aptarti šiuo metu aktualūs klausimai.

Džiaugiamės   visuomenės nariais, kurie prisideda prie socialinių atsakomybių  veiklos įgyvendinimo.

2023-03-28 vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu aptarti darbotvarkėje numatyti klausimai,  darbuotojos  susipažino su paslaugų gavėjų, darbuotojų ir  socialinių partnerių  anketų apklausų  rezultatais.   Aptarti Equass išsikelti  2022 m. rezultatų rodikliai,  numatyti siektini 2023 m. rezultatai.

2023-03-24  socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė su paslaugų gavėjais dalyvavo Pasvalio KC Pumpėnų kultūros organizuojamame renginyje ,,Pinam iš beržo šakų”.  Paslaugų gavėjai buvo mokomi pinti  krepšelius, zuikius, dekoratyvines kepuraites ir kitas namų aplinką papuošiančias grožybes. Puikus bendradarbiavimo pavyzdys.

2023-03-22 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko antrasis savipagalbos grupės užsiėmimas.  Sekantis užsiėmimas numatytas balandžio 20 d., 12.30 val. Pasvalio paslaugų centre.

2023-03-23  socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiuoju specialistu Mariumi Kaulinsku vykdė prevencinę popietę apie saugumą paslaugų gavėjų namuose. Dėkojame specialistui, kuris apžiūrėjo  krosnis, priminė apie būtinybę įsirengti namuose dūmų detektorius, patarė kaip tinkamai reikėtų elgtis gaisro metu. Paslaugų gavėjams buvo padalinti informaciniai lankstinukai, padovanoti ir pritvirtinti dūmų detektoriai.

2023-03-07 darbo su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos Edita Žurauskiene ir Dalė Bedalienė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiuoju specialistu Mariumi Kaulinsku vykdė prevencinę popietę apie saugumą paslaugų gavėjų namuose. Dėkojame specialistui, kuris apžiūrėjo elektros instaliaciją, krosnis, priminė apie būtinybę įsirengti namuose dūmų detektorius, patarė kaip tinkamai reikėtų elgtis gaisro metu. Paslaugų gavėjams buvo padalinti informaciniai lankstinukai, padovanoti ir pritvirtinti dūmų detektoriai.

2023-03-11 darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė  pakvietė kolektyvą dalyvauti  asociacijos „Aktyvus Pasvalys” organizuojamoje iniciatyvoje švęskime Nepriklausomybės atkūrimo dieną kartu, Svalios upę nuspalvinant laiveliais.

2023-03-09 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko pirmasis teorinis/praktinis užsiėmimas ,,Smurtaujantį elgesį keičianti programa“. Dėkojame psichologei Daliai Petrėnienei ir socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui.

2023-03-01 darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė  siekiant stiprinti komandinį darbą  subūrė koleges bendrai veiklai, pasiūlydama joms dalyvauti kovo 11 d.  asociacijos „Aktyvus Pasvalys” organizuojamoje iniciatyvoje. Švęskime Nepriklausomybės atkūrimo dieną kartu, Svalios upę nuspalvinant laiveliais.

Institucinės socialinės globos ir darbo su šeimomis padalinių paslaugų gavėjai dalyvavo popietėje ,,Psichologinis atsparumas. Aš esu!“. Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.

2023-02-21 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikai vyko į Pasvalio kultūros centrą žiūrėti kino filmą ,,Miauricijus puikusis“. Vaikai stebėjo filmą ir vaišinosi skrudintais kukurūzais, kuriuos dovanojo Pasvalio krašto garbės pilietė Wenche Bjorkeng. Jie  puikiai praleido laiką ir patyrė neužmirštamus įspūdžius. Dėkojame Pasvalio kultūros centrui ir Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche Bjorkeng.

2023-02-21 darbo su šeimomis padalinio socialinių paslaugų gavėjai ir darbuotojai dalyvavo Pasvalio socialinių paslaugų centro organizuojamoje  Užgavėnių šventėje.  Šventės metu kepėme ir vaišinomės užgavėnių blynais,  šokome, dainavome bei  varėme žiemą iš kiemo, kad kuo greičiau prišauktume pavasarį.

2023-02-18 darbo su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos Birutė Brazienė ir Asta Mažeikaitė lankėsi Švobiškio  kaimo ir aplinkinių kaimų bendruomenės ataskaitiniame susirinkime, kurio metu  pristatė   Pasvalio socialinių paslaugų centro teikiamas paslaugas rajono gyventojams, ypatingą dėmesį skirdamos darbo su šeimomis padalinio veiklai.  Bendruomenės nariams išdalintos informacinės skrajutės su socialinių partnerių kontaktais.

2023-02-15 pietų pertraukėlė kitaip tęsiasi….. Lankytasi Pasvalio PASPC druskų kambaryje.

2023-02-17 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai ir darbuotojos dalyvavo mokymuose, kuriuose buvo suteiktos ir atnaujintos teorinės ir praktinės žinios tema: ,,Šeši pirmosios pagalbos įgūdžiai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas“.

Dėkojame dienos užimtumo centro padalinio vadovei Danguolei Grigaitienei už tarpininkavimą, organizuojant mokymus ir   Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Panevėžio skyriaus  savanorėms už suteiktas žinias.

2023-02-15 darbo su šeimomis padalinio  darbuotojos dalyvavo pasitarime dėl Užgavėnių šventės organizavimo. Aptartas renginio scenarijus, pasiskirstyta darbais.

 Š. m. vasario 21 d., 10 val., kviečiame visus atvykti į Pasvalio socialinių paslaugų centrą (vidinį kiemelį), kuriame vyks Užgavėnių šventė.  Lauksime visų su Užgavėnių kaukėmis ir gera nuotaika!

Kvietimas

Š. m. vasario 18 d., 13 val. kviečiame atvykti į susitikimą Švobiškio kultūros namuose adresu:  Joniškėlio sen., Švobiškio k., Pasvalio r., kuriame Pasvalio socialinių paslaugų centro darbo su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos Birutė Brazienė ir Asta Mažeikaitė pristatys pranešimus:

  1. ,,Socialinio darbuotojo darbui su šeimomis funkcijos. Pagalba šeimoms patiriančioms socialinę riziką taikant atvejo vadybą“ .
  2. ,,Pasvalio socialinių paslaugų centro teikiamos paslaugos rajono gyventojams“.

2023 m. vasario 7 d. Pasvalio socialinių paslaugų centre vyko susitikimas su Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkėmis.  Pasidalinta gerąja darbo patirtimi, aptarti sunkumai ir džiaugsmai.

Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. – J. V. Gėtė.

Dėkojame socialiniam partneriui  VO ,,Gelbėkit vaikus“ ir Pasvalio rajono ūkininkui už suteiktą paramą  paslaugų gavėjų šeimoms.

2023-02-02 pietų pertraukėlė kitaip…. Lankytasi Pasvalio PASPC druskų kambaryje. Jame stiprintas imunitetas bei pagerinta teigiamai bendra  savijauta.

2023-01-30 darbo su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos Regina Tamošiūnienė ir Asta Mažeikaitė, bendradarbiaujant su Pasvalio rajono policijos komisariato  bendruomenės pareigūne Modesta Bertašiūte ir policijos komisariato viršininku Einiu Kudžma, socialinių paslaugų gavėjus supažindino su smurto ir triukšmo prevencija, alkoholio vartojimo kultūra, auginant nepilnamečius vaikus. Bendruomenės pareigūnė Modesta Bertašiūtė skatino kreiptis ir konsultuotis kylančiais klausimais. Aptartos gyventojams kylančios problemos ir galimi sprendimo būdai.  Dalyviams padalinti informaciniai lankstinukai. Dėkojame už bendradarbiavimą socialiniams partneriams: Pasvalio rajono policijos komisariatui, Vaškų seniūnijai ir Grūžių bibliotekai.

Džiaugiamės Lina Skaburskiene ir socialinėmis darbuotojomis, prisidėjus prie organizuotos iniciatyvos ,,Daugiau šilumos Ukrainai“.

2023-01-19 darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Birutė Brazienė, bendradarbiaudama su Joniškėlio miesto bendruomenės vaikų dienos centro socialine darbuotoja Regina Parimskyte bei užimtumo specialiste Marija Raškevičiene, paslaugų gavėjų vaikams organizavo popietę ,,Belaukiant užgavėnių“. Vaikams suteikta informacija  apie užgavėnių  istoriją ir tradicijas. Užgavėnės, tai žiemos išlydėjimo ir pavasario sutikimo šventė. Popietės  metu vaikai gaminosi kaukes, kuriomis užgavėnių dieną  pasipuoš. Dėkojame už bendradarbiavimą, smagaus užgavėnių laukimo.

2023-01-20 darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo Švietimo pagalbos tarnybos organizuotuose  mokymuose ,,Savižudybių prevencija ir socialinės atskirties mažinimas. Išdrįskime apie tai kalbėti!“, kurių metu įgytos naujos  bei atnaujintos turimos žinios.

DĖMESIO!!!

Kviečiame darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjus dalyvauti 2023-02-17 Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizuojamuose mokymuose ,,Šeši pirmosios pagalbos įgūdžiai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas“.  Mokymai vyks Pasvalio socialinių paslaugų centre, adresu: Joniškėlio g.1 Pasvalys. Mokymų laikas 1 gr. 9.00 val. ir 2 gr. 11.30 val.

Būtina išankstinė registracija tel. 861060644.

2023-01-13 Norvegijos bendruomenės „Family support“ atstovai lankėsi paslaugų gavėjų šeimoje, kurioje motina viena  augina septinis nepilnamečius vaikus. Dėkojame ,,Family support“ už paramą šeimai maisto produktais, bei visada mielai tarpininkaujančiai Žanetai Ginaitei

2023-01-06 kaip smagu, kad mus aplankė Trys Karaliai, nešini dovanomis, smilkalais, miros šakele ir aukso gabalėliu bei nuoširdžiais linkėjimais.

2022-12-29 vyko darbo su šeimomis padalinio išvažiuojamasis susirinkimas į Namišių seniūniją.  Direktorė Rasa Beinorienė, dėkodama už svetingumą Namišių seniūnijos seniūnui Kęstučiui Valantoniui, padovanojo eglutę, kurią žadėjo pasodinti ir rūpintis.  Darbuotojos  papuošė eglutę žaisliukais su linkėjimais.  Netikėtai darbuotojas susirinkimo metu aplankė Kalėdų senelis, kuris sukūrė šventinę nuotaiką. Darbuotojos šoko ir dainavo, keitėsi dovanomis, linkėdamos gerų ateinančių metų.  Sėkmingų ir gerų metų mums visoms!

2022-12-28 darbo su šeimomis padalinio socialinės darbuotojos A. Mažeikaitė ir R. Tamošiūnienė bendradarbiaujant su Grūžių vaikų dienos centro darbuotoja V. Žviedriene  paslaugų gavėjų vaikams organizavo popietę „Emocijos ir jausmai vaikų gyvenime“. Popietės metu vaikai supažinti su pagrindinėmis emocijomis, jausmais, jų atpažinimu ir valdymu. Vaikai mokėsi komandinio darbo grupelėse atlikdami praktines užduotis.  Jiems įteikti emocijų ratai, padedantys atpažinti ir pozityviau reikšti emocijas kasdieniniame gyvenime bei kuriant santykius su artimaisiais ir bendraamžiais.

2022-12-30 tarpininkaujant socialinei darbuotojai D. Misevičienei,  dviems vaikams padovanotos  pasakų knygos. Ačiū pasvaliečių šeimai,  kurie nustebino ir pradžiugino vaikus.

Tradiciškai, „Astos užkandžiai“ pasirūpino  šventiniais patiekalais trims socialinių paslaugų gavėjų šeimoms, kuriose auga penki vaikai.

2022-12-22 socialinė darbuotoja I. Kačerauskienė, bendradarbiaudama su Saločių seniūnijos administraciją, dėkoja  Pasvalio baikerių klubui ,,Brothers‘ Power mcc“  už suteiktą paramą paslaugų gavėjų šeimai.

Dėkojame socialiniams partneriams VO ,,Gelbėkit vaikus“ už suteiktą paramą maistu, dviems socialinių paslaugų gavėjų šeimoms, kuriuose auga devyni nepilnamečiai vaikai.

2022-12-20 socialinė darbuotoja D. Bedalienė bendradarbiavo su Joniškėlio seniūnijos seniūnu     D. Diliu, nuvežant paslaugų gavėjų šeimai, auginančiai du nepilnamečius vaikus  kalėdinę dovaną. Dėkojame Joniškėlio apylinkių gyventojai „Stebukladarei“ Justinai.

2022-12-16 darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė paslaugų gavėjoms  organizavo  popietę „Siuvimo rankomis pagrindai“. Popietės metu įgijo žinių apie siuvimą:  išbandyta taisyklingai siūti  dygsnius, mokėsi prisiūti sagas. Popietės metu buvo  gerai praleistas laikas bendraujant, bei įgyta naudingų žinių, kurios bus pritaikytos praktiškai. Socialinė darbuotoja paslaugų gavėjoms paruošė atmintinę apie siuvimo subtilybes.

2022-12-15 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjos džiaugiasi ir dėkoja psichologei Daliai Petrėnienei už suteiktas žinias ir teigiamas emocijas, įgytas savipagalbos grupės užsiėmimų metu.

2022-12-15 nuotoliniu būdu darbo su šeimomis padalinio darbuotojos pristatė mokymus. Padalinio vadovė darbui su šeimomis Jolanta Grybauskienė pristatė mokymus tema „Hibridinio socialinių paslaugų organizacijos modelio funkcionavimas“, atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė pristatė mokymus tema „Alternatyvių finansavimo šaltinių pritraukimas“, socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė pristatė mokymus tema „Savižudybės krizės atpažinimas bei intervencijos įgūdžių lavinimas“, Alma Šlekonienė, Birutė Brazienė ir Edita Žurauskienė pristatė mokymus tema „Ribų problematika profesiniuose santykiuose: sąsajos su pagalbos specialisto asmeninėmis patirtimis“

                                              2022-12-13 darbo su šeimomis padalinio septynioms šeimoms ,,Pasvalio vaisiai ir daržovės”, suteikė paramą bulvėmis. Socialinės darbuotojos Alma Šlekonienė ir Dalia Misevičienė dėkoja Pasvalio versklininkui už bendradarbiavimą.

2022-12-09 darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė su  paslaugų gavėjais dalyvavo Pasvalio KC Pumpėnų kultūros organizuojamame  renginyje „Advento vakaras“, kuriame kartu su bendruomenės nariais kūrė advento vainiką. Vakaronės metu skambėjo  Pasvalio KC Vaškų folkloro ansamblio Kor’s dainos, bei renginio metu buvo pristatyta fotomenininko Leono Nekrašo foto paroda „Piligriminė kelionė į Fatimąׅ“.

2022-12-07 aplankytos darbo su šeimomis padalinio vienuolika šeimų, kurioms atvežta          parama – maisto produktai, buitinė chemija, vitaminai. Esame labai dėkingi Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche  Bjorkeng ir jos draugams iš Norvegijos Bamble komunos už gerumą ir dosnumą bei nuolatinę pagalbą šeimoms.

Nuo 2022 m. gruodžio 7 d. iki gruodžio 29 d. darbo su šeimomis padalinys, siekiant pagerinti paslaugų kokybę, pradeda vykdyti paslaugų gavėjų, darbuotojų ir socialinių partnerių apklausą.

2022-12-06 darbo su šeimomis padalinio atvejo vadybininkė Snieguolė Gruzinskienė bendradarbiaudama su globos centro socialinėmis darbuotojomis inicijavo ir organizavo vaikams kalėdinių žaisliukų dirbtuvėles. Siekiant ugdyti  socialinę atsakomybę, vaikai buvo mokomi pasigaminti kalėdinį žaisliuką, naudojant antrines žaliavas.

2022-12-05 Aplankytos darbo su šeimomis padalinio dvi šeimos, kurioms atvežta parama. Dėkojame Norvegijos Rotary ir Pasvalio Rotary klubams už bendradarbiavimą ir suteiktą paramą šeimoms.

2022-12-05 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjos dalyvavo ekskursijoje/edukacijoje  Raubonių vandens malūne, vilnų karšykloje – verpykloje, technologinės įrangos muziejuje. Vaidotas Gikys paslaugų gavėjoms suteikė žinių apie Raubonių vandens malūno – vilnos karšyklos, verpyklos istoriją. Išgirstas senų mašinų gausmas, pamatytas vilnos apdirbimo procesas: vilnos kedenimas, karšimas ir verpimas. Susipažinta su edukacine programa „Vilnos kelias“. Gintarė Gikienė supažindino su vilnos vėlimo procesu, suteikė reikiamas medžiagas ir priemones mokimuisi apvelti muilą, kuris bus šventinė dovana šeimai.

 Dėkojame Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche Bjorkeng už suteiktą galimybę aplankyti Raubonių vandens malūną karšyklą – verpyklą, technologinės įrangos muziejų.

2022-11-29 vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu aptarti darbotvarkėje numatyti klausimai.  Susirinkimo metu Alma Šlekonienė pristatė mokymus tema „Smurtas prieš vaikus: kaip apsaugoti ir padėti“. Inga Pelegrimaitė parodė iniciatyvą, pasiūlydama kolegėms dalyvauti  keičiantis kalėdinėmis dovanėlėmis. Džiaugiamės kūrybiška darbuotoja, kuri siekia stiprinti komandinį ryšį.

Dėkojame Žanetai Ginaitei už pagalbą paslaugų gavėjams, kurie džiaugėsi gavę paramą: telefonu, kepimo krosnele,  rūbais ir avalyne

2022-11-23 minėjome Pasvalio socialinių paslaugų centro įsteigtą – SOCIALINIŲ PARTNERIŲ DIENĄ! Centro lankytojai, Angėlė ir Petras Samulėnai, dovanojo savo gražiausias dainas. Esame dėkingi visiems socialiniams partneriams už bendrystę, už neįkainojamą partnerystę!

2022-11-23 Pasvalio socialinių paslaugų centro darbo su šeimomis padalinio darbuotojoms buvo organizuoti nuotoliniai mokymai „Dokumentų, raštų  rengimas“. Mokymų metu darbuotojos įgijo/atnaujino žinias apie stilistinius ir kalbinius administracinių tekstų reikalavimus, juridinių asmenų pavadinimų rašymą, taisyklingumo reikalavimus, dokumentų ir raštų rengimą.

2022-11-04  Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų šeimos dalyvavo edukacijoje Pasvalio krašto muziejuje.  Muziejininkė Bronislava Lapinskaitė supažindino su Pasvalio krašto istorija, bei Romualdo Pučerko  tapybos darbais. Gerai ir smagiai praleistas laikas, naudojantis interaktyviais akiniais, važiuojant su A. Poškos motociklu, fotografuojantis  foto ateljė. Dėkojame Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche Bjorkeng, kuri šeimoms suteikė galimybę    apsilankyti Pasvalio krašto muziejuje.

2022 m. spalio 27-28 dienomis Pasvalio socialinių paslaugų centre Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo mokymuose tema „Vitaminai savivertei“, kuriuos vedė psichologas psichoterapeutas Timas Petraitis. Mokymų tikslas – padėti mokymų dalyviams padidinti savąjį aš ir subalansuoti tiek darbinius, tiek asmeninius santykius, taip sumažinant galimo profesinio perdegimo bei manipuliacijų tikimybę.

    2022-10-27 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai sėkmingai baigė  teorinius/praktinius mokymus „Smurtaujantį elgesį keičianti programa“, kurių metu įgijo/atnaujino turimas žinias kaip reaguoti į kylantį pyktį,  valdyti savo emocijas ir nuotaiką bei spręsti kilusius konfliktus. Dėkojame mokymus vedusiai psichologei Daliai Petrėnienei ir socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui.

2022-10-20 „Riešuto“ mokykloje vyko apskrito stalo diskusija su  mokyklos bendruomenės nariais ir VVTAĮT Pasvalio skyriaus specialistais apie vaikų, kurių šeimoms teikiamos socialinės paslaugos, ugdymo procesą, patiriamus sunkumus taip pat aptartas koks svarbus tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

2022-10-18  Pasvalio socialinių paslaugų centre darbo su šeimomis  ir institucinės socialinės globos padalinio paslaugų gavėjai  dalyvavo  grupiniame terapiniame užsiėmime nerimui ir įtampai sumažinti. Dėkojame psichologei Daivai Čeponienei ir socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui!

Rūpinamės besilaukiančios  mamas emocine sveikata, kuriai buvo sudaryta galimybė apsilankyti  sensoriniame kambaryje „Vaivorykštė“.

2022-10-18 atvejo vadybininkės Snieguolė Gruzinskienė ir Inga Laikūnienė, nuotoliniu būdu, su kolegėmis pasidalino įspūdžiais iš 2022-10-11 vykusio susitikimo su Respublikinio Panevėžio Priklausomybių ligų centro filialo direktoriumi bei stovyklos „Įgūdžių laboratorija“ vadovėmis.

2022-10-11 atvejo vadybininkės kartu su  socialinės paramos ir sveikatos skyriaus specialiste lankėsi Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos  ir įvaikinimo tarnybos skyriuje, kuriame vyko susitikimas su  vaiko teisių apsaugos specialistais, Respublikinio Panevėžio Priklausomybių ligų centro filialo direktoriumi, kuris papasakojo apie jų įstaigoje teikiamas paslaugas ne tik turintiems priklausomybių suaugusiems, bet ir nepilnamečiams asmenims. Supažindino apie pradėtą teikti gydymą nuo priklausomybės tabakui.  Taip pat susitikimo metu  savo veiklą pristatė stovyklos „Įgūdžių laboratorija“, kuri įsikūrusi Antalieptės k., Zarasų r. vadovės. Tai pirmoji Lietuvoje alternatyvi mokykla jaunų žmonių bendruomenei, kurios tikslas – įgalinti jauną žmogų asmeniniam pokyčiui, siekiant stiprinti socialinius ir darbinius įgūdžius. Smagu, kai bendradarbiavimas su socialiniais partneriais gali praturtinti  teikiamų socialinių paslaugų kokybę!

2022-10-07 Dėkojame Saločių seniūnui Sigitui Savickui ir Pasvalio Caritas bendruomenei, kurie dviejų  šeimų penkiems vaikams padėjo įsigyti naujas striukes, batus, kepures bei pirštines.

2022-10-15 socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė, nuotoliniu būdu, su kolegėmis  pasidalino mokymų metu įgytomis žiniomis tema: „Kokybės kultūros principai“.

2022-10-06 socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė bendradarbiaudama su VŠĮ „Savi žmones“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Pušaloto grupės savanore Romualda Matuziene seniūnijos atstovams, darbo su šeimomis padalinio darbuotojoms ir paslaugų gavėjams inicijavo ir organizavo susitikimą-popietę, kurioje pristatė minėtų organizacijų vykdomą veiklą Pušaloto bendruomenėje, diskutavo apie savanoriškos veiklos galimybes kuriant pokytį visuomenėje. Dalei Bedalienei padėkota už  bendradarbiavimą su socialiniais partneriais bei iniciatyvą organizuojant popietę, tuo pačiu pasidžiaugta sulaukus anūko.

2022-10-05 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko pirmasis teorinis/praktinis užsiėmimas „Smurtaujantį elgesį keičianti programa“. Dėkojame psichologei Daliai Petrėnienei ir socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui.

2022-10-03 Pasvalio socialinių paslaugų centre Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo mokymuose tema: „Šeimos teisės pagrindai“. Mokymų metu darbuotojai įgijo/atnaujino žinias apie santuokos nutraukimo formas, teisines pasekmes, sprendžiant ginčus dėl vaikų teisme, mediacijos ypatumus, aptariant mediacijos ir teismo  proceso skirtumus, smurto artimoje aplinkoje pažeidimus ir priemonių taikymą. Taip pat darbuotojai supažindinti su aktualiausiomis tendencijomis šeimų bylų teismuose. Lektorė Raimonda Joskaudienė mielai atsakė  darbuotojams  į kilusius klausimus.

Dėkojame Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche Bjorkeng, kuri daugiavaikei šeimai suteikė galimybę apsilankyti kino teatre.

2022-09-29 puikiai praleidome laiką, Pajiešmenių parke, žaisdami Diskgolfą! Išbandėme inovacijas ir patyrėme džiugių akimirkų dalyvaujant naktinių/ meninių fotografijų kūrime/fotosesijoje! Dėkojame Gediminui Andrašiūnui už įdomų pasakojimą apie Pajiešmenių dvarą.

2022-09-29 pietų pertrauka kitaip…  Lankėmės  sensoriniame kambaryje „Vaivorykštė“,  kuris skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems: pailsėti, nusiraminti, atsipalaiduoti, pažaisti, sutelkti dėmesį, sumažinti įtampą, pagerinti miego kokybę, įveikti stresą.

2022-09-28 darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai, Pasvalio socialinių paslaugų centre, aktyviai dalyvavo grupiniame terapiniame užsiėmime nerimui ir įtampai sumažinti,  kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.

Ačiū socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui!

2022-09-28 socialinė darbuotoja Asta Mažeikaitė, nuotoliniu būdu, pristatė mokymus tema „Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti?“ Specialistė kolegėms papasakojo apie „Metaforinių kortelių“ metodą, skirtą darbui su riziką patiriančiomis šeimomis.

2022-09-27 vyko padalinio darbui su šeimomis darbuotojų susirinkimas, skirtas Lietuvos socialinio darbuotojo  dienai paminėti. Socialines darbuotojas sveikindama direktorė linkėjo, kad energija ir jautrumas niekuomet neišsektų, o paslaugų gavėjai atsilygintų šypsena bei padėka.  Taip pat buvo įteiktos pačių socialinių darbuotojų inicijuotos ir išrinktos: „Šauniausia  2022 m. socialine darbuotoja“ buvo išrinkta Inga Pelegrimaitė, o „Aktyviausia 2022 m. socialine darbuotoja“ – Modesta Zalensienė. Profesinės dienos proga vaišintasi šventiniu tortu, kava ir arbata. Pasidžiaugta darbuotojų kūrybiškumu:  specialiai pagamintomis šventinėmis sultimis, kurios pavadintos „Socialiukų šventinis gėrimas – vitaminų bomba“ bei profesinės dienos palinkėjimu ir simboliu, papuoštu šokoladu. Smagu, kai  kolegės  sveikino viena kitą su profesine švente, džiaugėsi savo dirbamu darbu!

Esame dėkingi Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche Bjorkeng, kuri 2022 m. rugsėjo 13-14 dienomis su savo draugais iš Norvegijos Bamble komunos atvyko ir aplankė Darbui su šeimomis dešimt paslaugų gavėjų šeimų.  Norvegai savo gerumu ir dosnumu bei nuolatine pagalba Pasvalio rajono šeimoms, šį kartą suteikė paramą: maisto produktais, buitine chemija, vitaminais. Taip pat vienos šeimos motinai, o kitos šeimos vaikui skyrė lėšų akiniams įsigyti.

2022-09-20 socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė pasidalino įspūdžiais iš 2022-07-28 vykusios „Socialinių darbuotojų profesinės sąjungos Solidarumas“ ataskaitinės rinkiminės konferencijos. Specialistė kolegėms pateikė informaciją, kad  pirmoje konferencijos dalyje buvo pristatyta socialinių darbuotojų profsąjungos pirmininkės Almos Neverienės  ataskaita, tvirtinami pakeitimai įstatuose, išrinkti pavaduotojai, taryba. Antroje konferencijos dalyje LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinių paslaugų grupės patarėja Indrė Ivanauskienė padarė pranešimą apie pokyčius socialinių paslaugų srityje, vyko diskusija apie  organizacijos ateities viziją, numatomus darbus, profsąjungos narių švietimo poreikius.

2022-09-15 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo VŠĮ „Septynios akimirkos“ projekto „Galiu mokytis-galiu dirbti“ veiklos pristatyme. Pristatymo metu darbuotojos sužinojo, kad programos dalyviais gali tapti – jaunimas (18-29 metų) nedalyvaujantis darbo rinkoje ar švietimo sistemoje 6 mėnesius ir ilgiau. „Galiu mokytis – galiu dirbti“  tikslas  – padėti stiprinti ir ugdyti profesines ir asmenines kompetencijas, kurios padėtų įsitraukti į darbo rinką ar švietimo sistemą. Šis projektas yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo agentūra lėšų, tad dalyvavimas programoje – atrinktiems dalyviams bus visiškai nemokamas. Dėl galimybės paslaugų gavėjams dalyvauti projekte „Galiu mokytis-galiu dirbti“  kreiptis tel. 8 68125725 (Kasparas Vaičelis), el. paštu galiumokytis@gmail.com, arba užpildyti projekto dalyvio registracijos anketą interneto tinklalapyje:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaGg_MqF5FJBdVXATA3hZ7LZIxcqLv0qCwVqCoBGROgknhA/viewform?usp=sf_link

2022-09-09 Kaip ir kasmet Darbui su šeimomis padalinys, visus norinčius dovanoti kraujo, kvietė į socialinę iniciatyvą „Padovanok kraują- išgelbėk gyvybę“, kuri organizuojama Pasvalio socialinių paslaugų centre. Džiaugiamės, kad socialinėje iniciatyvoje aktyviai dalyvavo gausus būrys donorų iš kurių 7 pirmą kartą tapo neatlygintinais kraujo donorais, Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotoja Vanda Kiekšienė neatlygintinai kraujo padovanojo 31 kartą, jai bus suteiktas nusipelniusio donoro vardas, Pasvalio r. Saločių seniūnijos seniūnas Sigitas Savickas neatlyginamai kraujo dovanojo jau 56 kartą.

Už atsidavimą kilniam tikslui, suteiktą galimybę pasveikti, o gal ir išgelbėtą gyvybę nuoširdžiai dėkojame: Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojams, paslaugų gavėjams, socialiniams partneriams!

Ačiū Nacionalinio kraujo centro darbuotojams, kurie Pasvalio socialinių paslaugų centre prisidėjo organizuojant šią socialinę iniciatyvą!

2022-09-07  su socialiniais partneriais, Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru, vyko apskrito stalo diskusija, kurios metu aptarti aktualūs bendradarbiavimo klausimai dėl alkoholiui priklausomybę  turinčių asmenų teikiamos pagalbos bei pedikuliozės prevencijos.

2022-08-30 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų vaikai dalyvavo Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos organizuotame kultūriniame žygyje Pasvalys-Žadeikiai. Vaikų neišgąsdino nei lietus, nei ilgas kelias. Prisidengę nuo lietaus skėčiais jie atkeliavo į Žadeikių Bernardo Brazdžionio edukacinį centrą, vietą kur mokėsi mūsų krašto poetas Bernardas Brazdžionis. Vaikai apžiūrėjo mokyklą, klausėsi Gražinos Sakalauskienės (Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnyba)įdomių pasakojimų apie poeto gyvenimą. O kur dar žaidimai, viktorinos, iškyla…

Dėkojame socialiniams partneriams už suteiktą galimybę vaikams patirti smagių emocijų, sužinoti įdomių ir naujų dalykų apie Pasvalio krašto kūrėją.

2022-08-30 Darbo su šeimomis padalinys kartu su naujakurių šeima, nuoširdžiai dėkoja socialiniam partneriui VO „Gelbėkit vaikus“ ir Gražinai Sakalauskienei, organizuojant paramą šeimai!!!

2022-08-19 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikai, socialinių darbuotojų Editos Žurauskienės ir Dalios Misevičienės iniciatyva, dalyvavo Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios  bibliotekos organizuotame susitikime su asmeniniu treneriu, sveikos gyvensenos ekspertu Andriumi Pauliukevičiumi. Andrius Pauliukevičius – diplomuotas istorijos mokytojas, sveikos gyvensenos ekspertas ir treneris savo pasiekimais garsinantis Lietuvą Europos kontekste (du kartus yra tapęs Europos kultūrizmo čempionu). Išleido net penkias knygas sveikos gyvensenos, sporto, mitybos temomis („Tobulas kūnas“, „Supermaistas“, „Pasiek savo tikslą“, „Tobulas kūnas per 100 dienų“ ir „Tobulesniame kūne“). Susitikimo metu svečias dalinosi savo patirtimi, sveiko gyvenimo būdo patarimais, skatino susirinkusius nepasiduoti ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų, sujungti sportą su mėgstama veikla. Susitikimo pabaigoje vaikai mėgavosi ir vaišinosi pica.

Dėkojame socialiniams partneriams už suteiktą galimybę vaikams turiningai praleisti popietę ir pagilinti žinias apie sveiką gyvenimo būdą!

2022-09-07 socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė dalyvavo susitikime su  socialiniais partneriais, kurio metu diskutuota jaunimo užimtumo ir prevencijos klausimais. Taip pat aptartas tarpinstitucinis bendradarbiavimas, švietėjiškų popiečių poreikis kiti aktualūs klausimai.
Nesibaigiantis gerumas tęsiasi, FAMILY SUPPORT, padovanojo dar du dviračius! Esame dėkingi už pagalbą ir suteiktą džiaugsmą vaikams
Dėkojame FAMILY SUPPORT ir visada tarpininkaujančiai bei padedančiai Pasvalio rajono šeimoms, Žanetai Ginaitei už dviejų šeimų, penkiems vaikams suteiktą džiaugsmą! Vaikams dviračiai bus puikus užsiėmimas, aktyvus laisvalaikis bei susisiekimas su draugais!
Ačiū geradariui, kuris padėjo tėčiui vienam auginančiam du vaikus ruoštis naujiems mokslo metamsVaikai be galo laimingi!
VAIKAMS VASARA ATOSTOGŲ IR NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ METAS!
Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams: Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka, Pasvalio „Rotary” klubas, „Family Support” praturtino 2022 metų vasaros atostogas! Geradarių dėka vaikai turiningai praleido laiką, praplėtė akiratį, patyrė ilgai išliekančius įspūdžius bei neišdildomus, įdomius ir smagius nuotykius. Dėkojame visiems geradariams, kurių dosnumas ir gerumas – beribis!

 

 

Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja, Dalė Bedalienė,  liepos 28d. bendradarbiaudama su Pasvalio M. Katiliškio, viešosios Pušaloto kaimo bibliotekos vyr. bibliotekininke, Vera Mašaliene, organizavo edukacinį užsiėmimą, bendruomenės ir paslaugų gavėjų vaikams tema ,,Mano portreto gamyba”. Užsiėmimą vedė savanorės, Rūta Eigirdienė ir Karolina Salomatova. Vaikai lankstė nuotraukų rėmelius, žaidė, bendravo, vaišinosi liepų žiedų arbata

Liepos 14-15 ir 19-20 dienomis  vyko projekto „Turtingi vasaros atradimai: tobulėju, susipažįstu, bendrauju“ stovykla, inicijuota Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos. Projekto metu, dalyviai mankštinosi; bendravo su paspirtukininku Karoliu Gikiu, kuris atskleidė nemažai šio ekstremalaus sporto paslapčių; susitiko su bendruomenės pareigūne Modesta Bertašiūte, kuri priminė apie taisykles važinėjant paspirtuku ar dviračiais. Jaunimas pakvėpavęs grynu oru, gamino tinginį, susipažino su bibliotekos įdomybėmis, lankėsi Krašto muziejuje kur išbandė interaktyvų maršrutą. Dėkojame socialiniams partneriams už suteiktą galimybę vaikams, vasarą leisti turiningai

Nuoširdžiai dėkojame „Rotary“ klubui už sudarytą galimybę, Pasvalio socialinių paslaugų centro, Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams, dalyvauti Rotary vasaros stovykloje, Guopstų kaime, Vilniaus rajone, kuri vyko liepos 19-24 d. Stovyklos metu vaikai leido laiką nuostabioje poilsiavietėje prie ežero, patyrė ne tik bendravimo, pramogų, bet ir buvimo gamtoje malonumą

2022-07-15 Darbo su šeimomis paslaugų gavėjų vaikai vyko į ekskursiją, kurios metu aplankė Rygos į zoologijos sodą, pramogavo  Jūrmalos pajūryje. Už puikios kelionės organizavimą, šauniai praleistą laiką ir  ilgai išliekančius įspūdžius, dėkojame Žanetai Ginaitei

2022-07-07 Darbui su šeimomis padalinio darbuotojų susirinkimo metu  pasveikinta socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė su gražia sukaktimi!

Regina, tegul tavo siela dainuoja
Tegul sėkmė laukia į priekį
Tegul džiaugsmas nepalieka namų
O už lango šviečia saulė!
Linkime daug stiprybės ir sėkmės!

2022-07-07 Darbui su šeimomis padalinio darbuotojų susirinkimo metu pasveikinta socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė, kuri baigė magistro studijas! Dalia, kad viskas, apie ką taip svajoji,  tau išsipildytų!

Džiaugiamės Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų dalyvavusių edukacijoje „Molio terapija” dirbiniais!

2022-06-29 Darbo su šeimomis padalinys inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjoms išvyką į Biržų miestą. Aplankėme Biržų pilį, pėsčiųjų tiltu per Širvenos ežerą ėjome į Astravo dvaro sodybą, grožėjomės atsiveriančiais gamtos vaizdais iš Kirkilų apžvalgos bokšto. Šauniai praleistas laikas pietaujant, grožintis gamta ir Biržų miesto istorija.

2022-ieji Pasvaliui ypatingi metai, nes miestas švenčia 525-erių metų sukaktį!Pasvalio miesto šventės organizuojamuose renginiuose aktyviai dalyvavo ir Pasvalio socialinių paslaugų centras.  Dalyvavome eitynėse „Vilties kelias”,  tikėdami, kad jis  niekada nesibaigia!

2022-06-22 vyko paskutinis Darbui su šeimomis padalinio socialinių darbuotojų Ingridos Kačerauskienės ir Ingos Pelegrimaitės užsiėmimų/mokymų ciklas ,,Pozityvi tėvystė”. Užsiėmimų metu paslaugų gavėjai atnaujino ir pagilino turimas žinias, dalinosi asmenine patirtimi. Buvo paruošta ir paduota metodinė medžiaga  ,,Atmintinė tėvams”. Paslaugų gavėjams buvo įteikti mokymų baigimo pažymėjimai ir atminimo dovanėlės.

Nuo š. m. gegužės 5 d.  Pasvalio socialinių paslaugų centre, darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjos, du kartus per mėnesį  renkasi į tęstinės atviros grupinės terapijos rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymo nuo priklausomybės užsiėmimus.  Tai ne tik nuoširdūs pokalbiai, bet ir  ideali vieta paslaugų gavėjui atkurti savo santykius su kitais žmonėmis. Grupė padeda iš naujo mokytis bendravimo ir komandinio darbo, kuris yra būtinas harmoningam buvimui šeimoje, darbe ir bendruomenėje. Už pagalbą organizuojant grupinės terapijos užsiėmimus nuoširdžiai dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biurui.

2022-06-16 Darbui su šeimomis padalinio Equass komanda kartu su direktore Rasa Beinoriene lankėsi Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre. Susitikimo metu su kolegomis aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasidalinta gerąją patirtimi taikant atvejo vadybą, teikiant socialines priežiūros paslaugas šeimoms. Su kolegomis bendrauta apie Equass kokybės standarto diegimo metu patirtus iššūkius ir sėkmės atvejus. Tikimės, kad bendravimas ir dalinimasis gerąja patirtimi, kurią būtų galima pritaikyti Darbui su šeimomis padalinyje, padės siekti geresnių teikiamų paslaugų rezultatų.

Dėmesio pasikeitimai!
Nuo birželio 1 dienos didėja piniginė socialinė parama. Užklupus finansiniams sunkumams, gyventojai gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl piniginės socialinės paramos:
📍 Socialinės pašalpos
📍 Būsto šildymo, karšto bei geriamojo vandens išlaidų kompensacijų
📍 Papildomai skiriamos išmokos vaikui
📍 Socialinės paramos mokiniams
📍 Jeigu daugiabutis renovuojamas, – turi teisę kreiptis dėl kredito ir palūkanų įmokų apmokėjimo.
Plačiau ➡️https://bit.ly/3M8N99S
Visą informaciją apie socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais rasite vienoje vietoje: www.kasmanpriklauso.lt

2022-06-14 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė, paslaugų gavėjams inicijavo ir organizavo popietę „Joninių belaukiant”,  kuri vyko  Valakėlių kultūros namuose. Nuoširdžiai dėkojame kultūrinių veiklų koordinatorei Linai Bertašienei,  kuri ne tik išmokė nupinti Joninių vainiką, bet ir supažindino su šventės tradicijomis

Šilti pokalbiai
Tęstinė atvira grupinė terapija. Susitikimai vyks vieną kartą per savaitę. Kviečiame registruotis asmenis, kurie yra po gydymo nuo alkoholio priklausomybės.
Tel. pasiteiravimui ir registracijai 861060644 (darbo valandomis).

2022-06-03 socialinė darbuotoja Asta Mažeikaitė su  padalinio darbuotojomis pasidalino mokymų metu įgytomis žiniomis tema: „Socialinių darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimas, dirbant su smurtą patyrusiais asmenimis”. Specialistė kolegėms pristatė: kas yra smurtas ir jo reglamentavimas teisės aktuose; smurto formas ir jų indentifikavimą; kas yra smurto artimoje aplinkoje aukos ir nukentėję asmenys/smurtautojas; smurtas artimoje aplinkoje ir nepilnametis; kokie yra procesiniai veiksmai ir galimos pasekmės; pagalba nukentėjusiam; aktuali teismų praktika/turtinė neturtinė žala.
2022-06-01 socialinės darbuotojos Ingrida Kačerauskienė ir Inga Pelegrimaitė paslaugų gavėjams  organizavo  I-ą užsiėmimų/mokymų ciklą „Pozityvi tėvystė”, kurio metu buvo priminta apie jų teises ir pareigas.  Paslaugų gavėjai  aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalinosi asmenine patirtimi.
2022-05-31 vyko paskutinis Padalinio darbui su šeimomis socialinių darbuotojų Astos Mažeikaitės ir Reginos Tamošiūnienės, užsiėmimų/mokymų ciklas ,,Pozityvi tėvystė”, kurio metu taip pat buvo priminta apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas. Užsiėmimų/mokymų metu paslaugų gavėjos atnaujino ir pagilino turimas žinias. Analizuojant  individualias situacijas joms pateikta  vaizdinė ir metodinė medžiaga. Paslaugų gavėjoms  įteikti mokymų baigimo pažymėjimai.
2022-05-27 Padalinio vadovė darbui su šeimomis Jolanta Grybauskienė grįžusi  iš dviejų dienų trukusios baigiamosios konferencijos temomis: „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas: kaip ir kodėl?”,  „Socialinių paslaugų kokybės kultūrą keičiančios patirtys”, kurią organizavo VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras. Dalinosi patirtais įspūdžiais,  LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pristatytomis naujienomis bei gerąją socialinių paslaugų įstaigų patirtimi  taip pat apie socialinių paslaugų kokybės sistemos gerinimo viziją, įrankius, Europos socialinių paslaugų kokybės užtikrinimo sistemos EQUASS poveikio socialinių paslaugų įstaigose rezultatus.
2022-05-27 Darbui su šeimomis ir Globos centro padaliniai, paslaugų gavėjams organizavo „Vaikų ir šeimų šventę 2022“ artėjančios Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, kuri tradiciškai vyko Pasvalio miesto kempinge.
Šventė prasidėjo sveikinimo kalbomis, o po to vaikai su linksmomis animatorėmis: pirate ir fėja šoko iniciatyvos, Matau tave, šokį „ Dinamitas“. Visus šventės dalyvius: vaikus, tėvus, globėjus, svečius, įstaigų besirūpinančių vaikais atstovus, jungė bendras šokis-žaidimas „Gyvatėlė“. O tada visi aktyvai mėgavosi ir dalyvavo: „Grožio saloje“, „Tėvų saloje“, „Drugelio marginimo“ zonoje, apsilankė bunkeryje ir šaltinio platybėse, „Gaisrininkų saloje“ bei dalyvavo estafetėse! Šventę vainikavo vaikų pamėgti batutai! Uh, kiek gerų emocijų ir vaikiško juoko! Smagus buvo laikas kartu prie kavos, užkandžių ir ledų!
Centro direktorė Rasa Beinorienė šventės atidarymo metu linkėjo vaikams neužmirštamų akimirkų šią vasarą. Taip pat dėkojame už šiltus sveikinimus šventės svečiams: Pasvalio rajono savivaldybės merui Gintautui Gegužinskui, Šv. Jono Krikštytojo parapijos vikarui Dainiui Kauniečiui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, VVTAĮT Pasvalio skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei.
Ypatingai dėkojame šventės mecenatei iš Norvegijos Wenche Bjorkeng, UAB „Indritus“ UAB „Ustukių malūnas“, Kostei- Daliui Kontaučiūnui, Pasvalio Krašto muziejui ir nuoširdus ačiū visiems visiems prisidėjusiems prie šventės rengimo ir organizavimo!

2022-05-26 Dienos užimtumo centre vyko baigiamasis edukacijos „Molio terapija” užsiėmimas, kurio metu socialinės darbuotojos dalinosi emocijomis ir įspūdžiais patirtais trijų ciklų užsiėmimų metu. Taip pat buvo surengta, edukacijoje dalyvavusių darbuotojų, molio dirbinių parodėlė. Centro direktorė apsilankiusi paskutiniame užsiėmime grožėjosi darbuotoju kūrybiškumu, išlaisvintomis kūrybinėmis galiomis,  padalinių bendryste ir darbuotoju nuoširdumu!

2022-05-25 lankėmės VŠĮ „ENTERNA VITA”, kuri yra įsikūrusi Kušleikių k., Šiaulių r. Šiame centre teikiama pagalba asmenims, priklausomiems nuo psichoaktyvių medžiagų. Terapinė bendruomenė teikia pagalbą ir paramą, motyvuoja bei padeda keisti gyvenimą, įpročius, atgauti tikėjimą savimi, galimybę kontroliuoti savo gyvenimą. Už nuoširdų priėmimą, išsamų supažindinimą su centro veikla ir pasidalinimą gerąja patirtimi dėkojame centro vadovams ir darbuotojams!

Svetingai šeimininkų priimame, Pasvalio kempinge, vyks Vaikų ir šeimų šventė 2022. Visus kviečiame!

2022 m. gegužės 19-20 d. Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė Rasa Beinorienė ir Darbo su šeimomis padalinio vadovė Jolanta Grybauskienė dalyvavo VŠĮ Valakupių reabilitacijos centro organizuotoje konferencijoje. Konferencijos metu buvo diskutuota temomis: „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas: kaip ir kodėl?“,  „Socialinių paslaugų kokybės kultūrą keičiančios patirtys“ bei aptarta socialinių paslaugų kokybės sistemos gerinimo vizija, įrankiai, Europos socialinių paslaugų kokybės užtikrinimo sistemos EQUASS poveikio socialinių paslaugų įstaigose rezultatai. Praktikai pasidalijo išskirtine patirtimi apie kokybės sistemos diegimą ir iššūkius. Grįžome įkvėpti tęsti pradėtus darbus!

2022-05-18 vyko paskutinis Darbui su šeimomis padalinio socialinių  darbuotojų Modestos Zalensienės ir Dalios Misevičienės užsiėmimų/mokymų ciklas „Pozityvi tėvystė”. Paslaugų gavėjoms buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės už aktyvų dalyvavimą  ir norą atnaujinti žinias

2022-05-11 Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė ir atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė pasidalino mokymų metu įgytomis žiniomis tema: „Socialinio darbo praktika: vaikų, paauglių pozityvaus elgesio skatinimas“  bei „Psichologinio aikido taikymas  socialiniame darbe“

2022-04-29 Darbo su šeimomis socialiniai partneriai ir paslaugų gavėjai  buvo supažindinti su Pasvalio socialinių paslaugų centro direktoriaus 2021 metų veiklos rezultatais, kuriuos pristatė įstaigos direktorė Rasa Beinorienė.  Pristatyme negalėję dalyvauti socialiniai partneriai ir paslaugų gavėjai su Pasvalio socialinių paslaugų centro direktoriaus 2021 metų veiklos rezultatais gali susipažinti individualiai įstaigos internetinėje svetainėje.

2022-04-27 Darbui su šeimomis padalinys bendradarbiaujant su Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biuru, paslaugų gavėjams nuotoliniu būdu organizavo švietėjišką popietę tema: „Sveika mityba-svarbu!“, kurios metu buvo suteikta informacija kas yra sveika mityba, kad sveikai mitybai įtakos turi ne tik sveikas maistas, bet ir poilsis, judėjimas. Taip pat buvo suteikta informacija, kad valgyti reikia neskubant, geriausiai šviežią maistą, dienos metu gerti daug vandens, vengti greito maisto, kukurūzų, rūkytų, sūdytų, vytintų produktų, mažinti cukraus, druskos vartojimą. Rekomendavo į ką atkreipti dėmesį renkantis maistą parduotuvėje. Linkime visiems rūpintis savo mityba!
2022-04-25 Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Regina Tamošiūnienė bendradarbiaudama su veterinarijos gydytoju Algirdu Jasiūnu vykdė prevencinę veiklą paslaugų gavėjų namuose: atliko privalomą naminių augintinių ženklinimą ir įregistravimą į valstybinį gyvūnų registrą.
2022-04-22 bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, šaunių socialinių darbuotojų: Editos Žurauskienės, Modestos Zalensienės, Birutės Brazienės, Dalės Bedalienės ir Almos Šlekonienės iniciatyva buvo organizuota pavasarinė talka Pasvalio rajono ribose.
Kartu su paslaugų gavėjais, atkreipiant dėmesį į asmeninę atsakomybę savo aplinkai bei skatinant visuomeniškumo jausmą, buvo sutvarkytos Pumpėnų miestelio Mindaugo ir Parko gatvės sankryžos pakelė bei tvenkinio teritorija, Švobiškio kaimo Mūšos upės pakrantė, Pasvalio miesto prie PC „Norfa“ vaikų žaidimų aikštelė bei „Šimtmečio ąžuolynas” teritorija. Džiaugiamės savo paslaugų gavėjais! Dalinamės gražiomis akimirkomis!
2022-04-19 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjoms vyko švietėjiška popietė tema „Padėkime vaikui užaugti“. Popietės metu gilintos ir atnaujintos turimos žinios. Smagu, kad paslaugų gavėjos aktyviai įsitraukė į diskusiją.
Ačiū psichologei Daivai Čeponienei ir socialiniam partneriui Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui!
Velykų šventės 🐣🐥 buvo margos ir gausios, dėkojame Astos Užkandžiai už puikų maistą ir Ingridai Jankūnaitei-Prakopienei, kuri išskirtiniu dėmesiu nudžiugino vaikus padovanodama dovanų kuponus! Ačiū Jums už dosnumą – vertinga, tai ką darote dėl kitų!
2022-04-14 Darbo su šeimomis padalinio atvejo vadybininkės dalyvavo edukacijoje „Molio terapija“.
Norime nuoširdžiai padėkoti, Dienos užimtumo centro darbuotojai Danguolei Grigaitienei, už suteiktą galimybę susilieti su moliu, kurti ir fantazuoti!
2022-04-12 vyko paskutinis Padalinio darbui su šeimomis socialinių darbuotojų Birutės Brazienės ir Dalės Bedalienės užsiėmimų/mokymų ciklas ,,Pozityvi tėvystė”, kurio metu taip pat buvo priminta apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas. Paslaugų gavėjoms buvo įteikti mokymų baigimo pažymėjimai ir atminimo dovanėlės.
2022-04-12 Pasvalio socialinių paslaugų centras Darbui su šeimomis padalinys inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjoms išvyką į Joniškėlio miestą. Gidas pasakojo apie svarbiausias miesto lankytinas vietas ir įžymius žmones. Išvyka vainikavo pietūs „Sigutės koldūninėje“, kurioje vaišinomės rankomis gamintais ir senoviškai „užraitytais“ koldūnais. Ačiū, Viktorui Stanislovaičiui už istorines žinias ir puikią nuotaiką visos ekskursijos metu!
2022-04-07 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė baigė užsiėmimų/mokymų ciklą „Pozityvi tėvystė“. Paslaugų gavėjoms buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės už aktyvų dalyvavimą ir norą įgyti/atnaujinti žinias.
2022-04-06 Padalinio darbui su šeimomis socialinės darbuotojos Dalia Misevičienė ir Modesta Zalensienė paslaugų gavėjams ir darbuotojoms inicijavo ir organizavo popietę „Mano teisės“ kurios metu buvo primintos/ atnaujintos žinios apie teises ir pareigas, išdalinti lankstinukai.
Visi dalyvavę popietėje buvo pakviesti į edukaciją „Oliziukų gamyba“. Atžalyno bendruomenės pirmininkei Gražinai Paliulienei tariame nuoširdų AČIŪ, kad pamokė kaip pasidaryti žmogeliuką su plaukais. Tikimės, kad kasdienis laistymas ir vis ilgėjantys žolės plaukai suteiks daug džiaugsmo!
2022-04-06 Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbui su šeimomis padalinys inicijavo ir organizavo socialiniams partneriams, paslaugų gavėjams ir darbuotojams švietėjišką popietę apie organų donorystę tema: „Mirštu kaip noriu gyventi“.
Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ prezidentė Aušra Degutytė suteikė informacijos: kas yra organų donorystė, kokie persodinami organai, kas gali būti donorais ir priežastis, kodėl artimieji nesutinka paaukoti mirusiųjų organų. Taip pat atskleidė organų donorystės prasmę, nes donorystė tai tarsi tiltas sujungiantis mirtį ir gyvenimą.
Laima Kuckailienė, kuriai buvo atlikta inksto transplantacija, pasidalino asmenine patirtimi. Papasakojo kaip organų transplantacija pakeičia žmogaus gyvenimą, džiaugėsi, kad donoro dėka galėjo patirti motinystės džiaugsmą.
„Gyvastis“ prezidentė minėjo, kad tapti donoru galime kiekvienas, bet tai yra simboliška sprendimas, svarbiausia dėl apsisprendimo tapti organų donorais pasikalbėti šeimoje su artimaisiais.
Daugiau informacijos: www.donoras.lt
2022-04-05 Padalinio darbui su šeimomis socialinės darbuotojos Dalia Misevičienė ir Modesta Zalensienė paslaugų gavėjoms organizavo I-ą popietę/užsiėmimą „Pozityvi tėvystė“. Paslaugų gavėjos aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalinosi asmenine patirtimi, pavyzdžiais.
2022-03-31 Nuoširdžiai dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio visuomenės sveikatos biurui ir psichologei Daliai Petrėnienei už teorinių ir praktinių užsiėmimų ciklą „Smurtinį elgesį keičianti programa“.
Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai sužinojo ne tik kas yra smurtas, bet ir kaip išvengti pykčio, kodėl kyla konfliktai ir kaip juos valdyti. Kaip alkoholis pakeičia žmogaus elgseną. Mokymų metu buvo pateikti praktiniai pavyzdžiai, duotos praktinės užduotys bei veiklos, kaip tinkamai reikia spręsti iškilusias problemas.
2022-03-31 Darbo su šeimomis padalinio specialistės kartu su Pasvalio skyriaus vaiko teisių ir Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus specialistais aptarė bendradarbiavimo klausimus siekiant efektyvesnių sprendimo ir pagalbos būdų Pasvalio r. šeimoms, kurioms yra teikiamos socialinės priežiūros paslaugos.
2022-03-28 vyko Darbo su šeimomis padalinio darbuotojų susirinkimas, kurio metu aptarti išsikeltų 2021 m. rezultatų rodikliai taip pat numatyti siektini 2022 m. rezultatų rodikliai.
Susirinkimo metu pasidžiaugta visų darbuotojų atliekamu darbu taip pat socialinės darbuotojos Editos Žurauskienės organizuota iniciatyva teikiant pagalbą paslaugų gavėjai pagerinant buities sąlygas, bei socialinės darbuotojos Ingos Pelegrimaitės organizuota popiete su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistu apie gaisrų prevenciją paslaugų gavėjų namuose.
2022-03-24 vyko paskutinis, socialinės darbuotojos, Almos Šlekonienės, organizuotas „Pozityvios tėvystės“ susitikimas tema „Pozityvi disciplina, ribų nustatymas, sakymas “NE””. Taip pat buvo kalbėta apie disciplinos, taisyklių ir ribų nustatymo svarbą, kurios yra būtinos kiekvienos šeimos gyvenime. Paslaugų gavėjoms buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės už aktyvų dalyvavimą ir norą atnaujinti žinias.
2022-03-22 Padalinio darbui su šeimomis socialinės darbuotojos Dalė Bedalienė ir Birutė Brazienė paslaugų gavėjams organizavo I-ą popietę/užsiėmimą „Pozityvi tėvystė“. Paslaugos gavėjos aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalinosi savo asmenine patirtimi ir pavyzdžiais.
ČIA ir DABAR Šiuo emociškai įtemptu laikotarpiu stengiamės pasirūpinti savo darbuotojų emocine higiena. Nuoširdžiai dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui, kuris organizavo mokymų ciklą „Kūrybiški metodai nerimui ir įtampai sumažinti“. Pasak psichologės Daivos Čeponienės, kuri vedė mokymus- NEPAMIRŠKIM PASIRŪPINTI SAVIMI ŠIUO SUNKIU LAIKOTARPIU
2022-03-17 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo „Pirmos pagalbos ir sveikatos“ mokymuose, kurių metu atnaujino turimas žinias ir praktinis įgūdžius, galinčius išsaugoti gyvybę.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui ir šauniai specialistei Birutei Kazilevičienei
2022-03-16 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiuoju specialistu Mariumi Kaulinsku, vykdė prevencinę popietę apie saugumą paslaugų gavėjų namuose. Dėkojame specialistui, kuris apžiūrėjo elektros instaliaciją, krosnis, priminė apie būtinybę įsirengti namuose dūmų detektorius, patarė kaip tinkamai reikėtų elgtis gaisro metu.
Paslaugų gavėjams buvo padalinti informaciniai lankstinukai ir padovanoti dūmų detektoriai
2022 m. kovo 15-16 dienomis Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo edukacijoje „Molio terapija“.
Už nuoširdumą ir suteiktą galimybę paslaugų gavėjams susilieti su moliu, kurti ir fantazuoti dėkojame Dienos užimtumo centro darbuotojoms Danguolei Grigaitienei ir Alei Ostrauskienei
Šiuo metu mus pasiekia daug įvairios informacijos dėl karo Ukrainoje, kuri gali sukrėsti emociškai.
Darbo su šeimomis padalinys dalinasi Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos parengtais patarimais, kurie gali padėti nusiraminti šiuo psichologiškai sunkiu laikotarpiu. Primename, kad dėl psichologo konsultacijų Pasvalio r. galima kreiptis: Bendruomeniniai šeimos namai, tel. 867581981, Švietimo pagalbos tarnyba, tel. 8451 34284.
Darbo su šeimomis padalinys informuoja ir kviečia visus gyventojus susitelkti ir padėti Ukrainai šiuo įtemptu laikotarpiu. Gyventojams aktuali informacija saugumo temomis nuolat atnaujinama svetainėje https://www.lt72.lt/, kurią siūlome sekti. Turime žmogišką pareigą pasirūpinti tais, kuriems pagalbos reikia jau šiandien. Gyventojai, kurie savo namuose ar kitose jiems priklausančiose patalpose galėtų priimti ukrainiečius, kviečiami registruotis užpildant šią formą. https://ukrainai.pasvalys.eu/bustas/ Galintys prisidėti buitine technika ar namų apyvokos reikmenimis, kviečiami užpildyti šią formą. https://ukrainai.pasvalys.eu/buitis/ Norintys padėti savo darbu, kviečiami tapti savanoriais ir užpildyti šią formą. https://ukrainai.pasvalys.eu/savanoriai/.
Darbo su šeimomis padalinys dėkoja Daliai Vasiliūnienei už suteiktą paramą
2022-03-09 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo edukacijoje „Molio terapija“. Dėkojame už harmoniją ir išlaisvintas kūrybines galias Dienos užimtumo centro socialinei darbuotojai Danguolei Grigaitienei
2022-03-04 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo Neuroedukacijos ir emocinės higienos trečiame mokymų cikle „Kūrybiški metodai nerimui ir įtampai sumažinti”.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui ir psichologei Daivai Čeponienei
Nuo 2022-03-03 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams prasidėjo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai „Smurtaujanti elgesį keičianti programa“.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir psichologei Daliai Petrėnienei
2022-03-03 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė paslaugų gavėjoms vedė III- ą popietę/ užsiėmimą „Pozityvi tėvystė“, kurios metu taip pat suteikta informacija kaip su vaikais kalbėtis apie karą Ukrainoje
2022-02-24 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė paslaugų gavėjoms organizavo pirmą ,,Pozityvios tėvystės” užsiėmimų, kurių viso bus keturi.
Paslaugų gavėjos aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalinosi savo asmenine patirtimi, domėjosi tinkamais vaikų auklėjimo būdais.
Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja, Edita Žurauskienė, inicijavo ir organizavo šulinio valymo ir vietinio vandentiekio įvedimo darbus, siekiant pagerinti keturis vaikus auginančios šeimos, gyvenimo sąlygas.
Dėkojame Vitalijui Rutkauskui ir Dariui Moderiui už padėtą įsigyti vandentiekio įvedimui reikalingą įrangą, medžiagas bei atliktus darbus, kurie vyko š. m. vasario 18-22 dienomis.
2022-02-17 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė paslaugų gavėjoms vedė II-ą popietę/ užsiėmimą „Pozityvi tėvystė”.
2022-02-11 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo priklausomybės ligų reabilitacinės bendruomenės „ETERNA VITA” veiklos pristatyme. Pristatymo metu darbuotojos sužinojo apie bendruomenės teikiamas paslaugas ir reabilitacijos programą, skirtą priklausomybę turintiems asmenims. Dėl galimybės paslaugų gavėjams dalyvauti reabilitacijos programoje kreiptis tel. 8 606 11992, daugiau informacijos el. svetainėje adresu https://www.eternavita.lt/
2022-02-11 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo Neuroedukacijos ir emocinės higienos antrame mokymų cikle „Kūrybiški metodai nerimui ir įtampai sumažinti“, kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.
Ačiū socialiniam partneriui Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui!
2022-02-08 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko popietė tema „Pozityvus vaikų auklėjimas – šiandienos iššūkiai“.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui ir psichologei Daiva Čeponienei.
2022-02-04 Darbo su šeimomis padalinys siekdamas taupyti gamtos ir energijos išteklius, pakvietė paslaugų gavėjus dalyvauti Vartotojų aljanso konsultacijoje „Ką daryti brangstant šildymui ir elektrai? Kaip taupyti energiją namuose“. Konsultacijos metu paslaugų gavėjai sužinojo/atnaujino žinias kaip atpažinti energetinio trūkumo požymius savo aplinkoje, kaip taupyti energiją ir vandenį, kokiomis priemonėmis būtų galima mažinti sąskaitų už energiją ir vandenį sumas.
2022-02-04 Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo pirmame iš keturių Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro organizuojamų Neuroedukacija ir emocinė higiena mokymų cikle, tema: „Kūrybiški metodai nerimui ir įtampai sumažinti“, kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.
2022-02-03 Padalinio darbui su šeimomis socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė paslaugų gavėjoms organizavo I-ą popietę/užsiėmimą „Pozityvi tėvystė“, kurios metu taip pat priminta apie paslaugų gavėjų teisės bei pareigas.
Buvo paruošta ir paduota metodinė medžiaga mamoms apie klausimus, kuriuos rekomenduotina kas dieną užduoti vaikui, taip pat apie prisilietimų svarbą.
Paslaugų gavėjos aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalinosi savo asmenine patirtimi ir pavyzdžiais.
2022- 01-27 Darbo su šeimomis padalinys dėkoja socialiniams partneriams VO „Gelbėkit vaikus“ už suteiktą paramą šeimai!
2022-01-24 Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė su kolegėmis pasidalino mokymų metu įgytomis žiniomis tema: „Motyvuojančio pokalbio taikymo, dirbant su priklausomais nuo psichoaktyvių medžiagų asmenimis, pagrindai“.
2022-01-20 vyko darbui su šeimomis padalinio darbuotojų susirinkimas, kurio metu Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Marius Kaulinskas kvietė socialines darbuotojas tęsti ir stiprinti bendradarbiavimą, kartu lankantis paslaugų gavėjų šeimose. Susitikimo metu darbuotojos atnaujino turimas žinias apie dažniausias gaisrų kilimo priežastis ir gaisrų prevenciją. Tuo pačiu supažindino su gaisrų statistika Pasvalio rajone.
Smagu gauti siuntinį iš Vilniaus!
Darbo su šeimomis padalinys dėkoja rėmėjai.
Darbo su šeimomis padalinys dėkoja gėlių salonui ir studijai „ŽIEDŲ DULKĖS‘E“! už tarpininkavimą, o „KRAUTUVĖLĖ VAIKAMS“ savininkei už padovanotus žieminius batus dviems mergaitėms!
Darbo su šeimomis padalinys dėkoja Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos kolektyvui už 2021-12-22 vaikams padovanotą medų ir dovanėles.
Dėkojame Astai už vaišes Kūčių stalui, daugiavaikei šeimai!
Paskutinio šių metų Darbo su šeimomis padalinio darbuotojų susirinkimo metu, darbuotojoms buvo išdalinti darbui skirti nešiojami kompiuteriai, kurie palengvins ir užtikrins kokybišką darbuotojų darbą. Smagu! Atvyko ir pats Kalėdų senelis, kuris padovanojo šventinę nuotaiką ir dovanėlę kiekvienai darbuotojai!
Vertingiausia yra tai, ką žmogus padaro dėl kitų žmonių, dėl savo krašto, o MŪSŲ darbuotojos ŠAUNIAUSIOS dalinasi savo sukaupta išmintimi ir patirtimi, sveikatos JOMS ir gerų ateinančių 2022 metų!
Darbo su šeimomis padalinys kartu su keturiomis paslaugų gavėjų šeimomis nuoširdžiai dėkoja Family Support Lithuania ir savanorei Žanetai už paramą maisto produktais šventiniam Kūčių stalui.
Darbo su šeimomis padalinys dėkoja Pasvalio dekanui, dekanato Carito organizacijai ir jos vedėjai Irenai Cucėnienei už suteiktą paramą maistu daugiavaikei šeimai.
Darbo su šeimomis padalinys dėkoja Geradariui už kalėdinį stebuklą, pagalbą įsigyjant jaunuoliui akinius. Ačiū, optikai „VIZIJA“, už nemokamą akių patikrą jaunuoliui!
Smagu! Kalėdiniai stebuklai tęsiasi! Darbo su šeimomis padalinys už iniciatyvą ir pagalbą dviem vaikams įsigyjant akinukus, dėkoja gėlių salonui ir studijai „ŽIEDŲ DULKĖS‘E“. Ačiū, optikai „VIZIJA“, už nemokamą akių patikrą vaikams!
Pasvalio socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė inicijavo dviejų vaikų Kalėdinių svajonių išsipildymą. Už išpildytas vaikų svajones dėkojame Ingai ir Kastyčiui Radzevičiams iš Vilniaus.
2021-12-17 Pasvalio Rotary klubo prezidentas, Remigijus Janušis, kartu su Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbo su šeimomis padalinio darbuotojomis aplankė dvi pasirinktas šeimas ir įteikė Norvegijos Rotary klubo narių dovanas bei paramą.
Dėkojame Pasvalio Rotary Klubui už bendradarbiavimą ir suteiktą pagalbą šeimoms!
2021-12-17 Vaškų kultūros namuose paslaugų gavėjams vyko popietė „Kalėdinių puokščių dirbtuvėlės“, kurią inicijavo ir organizavo Pasvalio socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos Asta Mažeikaitė ir Regina Tamošiūnienė. Įmonės „Žiedlapių lietus“ savininkė Neringa Smolskienė popietės dalyvius supažindino su puokščių komponavimo ir dekoravimo pagrindais. Užsiėmimo metu atsiskleidė paslaugų gavėjų kūrybingumas.
Dėkojame Pasvalio kultūros centro dailininkei – scenografei Astai Bendoraitienei ir Neringai Smolskienei už bendradarbiavimą, jaukiai praleistą laiką, kuriant grožį ir gerą nuotaiką.
Darbo su šeimomis padalinys už iniciatyvą ir skleidžiamą kalėdinę nuotaiką bei pagalbą įsigyjant jaunuoliui reikalingus vaistus, dėkoja gėlių salonui ir studijai „ŽIEDŲ DULKĖS‘E“!
Darbo su šeimomis padalinys už pasidalintą gerumą dėkoja geradariui Mindaugui! Smagu, mažas kalėdinis stebuklas pradžiugino jaunuolį
2021-12-14 Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbo su šeimomis padalinio ir Globos centro paslaugų gavėjai vyko į kino teatrą Šiauliuose „FORUM CINEMAS“, žiūrėjo animacinį filmą „Augintiniai susivienija“🥳🤩
Dėkojame kino teatrui „FORUM CINEMAS“ už organizuojamą akciją „Gerumo seansai“❗️
Vaikai puikiai praleido laiką ir patyrė neužmirštamus šventinius įspūdžius❗️ Už bendradarbiavimą AČIŪ VšĮ „Būk geresnis” http://www.bukgeresnis.lt/
Džiaugiamės, kolegės Snieguolės Gruzinskienės, socialine iniciatyva!
Nuo 2021 m. gruodžio 1 d. iki gruodžio 20 d. Darbo su šeimomis padalinys, siekdamas pagerinti paslaugų kokybę, pradeda vykdyti paslaugų gavėjų, darbuotojų ir socialinių partnerių apklausą
Dėkojame socialiniams partneriams VO „Gelbėkit vaikus” už suteiktą paramą šeimai!
Šiandien LR Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė 🇱🇹 ir Valakupių reabilitacijos centro direktorė Tatjana Ulbinienė įteikė Pasvalio socialinių paslaugų centrui Europos socialinių paslaugų kokybės EQUASS Assurance sertifikatą Socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugai.🥳🥳🥳
Dėkojame Darbo su šeimomis padalinio darbuotojams, paslaugų gavėjams, partneriams ir savivaldybės vadovams už sunkų darbą, palaikymą ir labai reikalingą pagalbą.😍
2021-11-25 Pasvalio apylinkių seniūnijos patalpose paslaugų gavėjams vyko popietė „ Muilas kitaip“, kurią inicijavo ir organizavo socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė. Dalia Misevičienė mokė vaikus ir mamas, kaip patiems pasigaminti kvapnų, spalvotą, įvairių formų muilą. Priminė paslaugų gavėjams kodėl reikalinga rankų higiena – padalinti informaciniai lankstinukai
2021-11-25 minint Tarptautinę kovos prieš moterų smurtą dieną, padalinio darbui su šeimomis atvejo vadybininkės dalyvavo susitikime, kurį organizavo Bendruomenės policijos pareigūnė Jurgita Packevičienė, Specializuoto kompleksinių paslaugų centro konsultantė Audronė Šlevinskienė. Susitikimo metu pristatyta smurto statistika ir smurtą patyrusiems asmenims teikiamos paslaugos Panevėžio apskrityje ir Pasvalio rajone.
Informuojame, kad patyrus smurtą pagalbos į Specializuotą kompleksinių paslaugų centrą Panevėžyje (Rožių g. 19, Panevėžys) galima kreiptis šiais tel.: 8 671 80080, 8 685 65540, 8 675 30038
Gali būti 4 žmonės ir tekstas vaizdas
2021-11-24 Pasvalio socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkė Snieguolė Gruzinskienė bendradarbiaujant su Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos padalinio Pasvalio atviro jaunimo centro specialiste Akvile Angeliene inicijavo ir organizavo kalėdinių žaisliukų dirbtuvėles.
Akvilė Angelienė susirinkusius vaikus ir jų tėvelius supažindino su bibliotekos veikla, o Snieguolė Gruzinskienė mokė vaikus pasigaminti kalėdinius žaisliukus tuo pačiu ugdant jų socialinę atsakomybę, kad panaudotas priemones galima kūrybiškai panaudoti dar kartą. Ačiū visiems už gerą nuotaiką, buvimą kartu, kuriant kalėdinę nuotaiką kiekvieno dalyvio širdyje!
2021-11-23 Pasvalio socialinių paslaugų centre Darbo su šeimomis padalinys organizavo apskrito stalo diskusiją su socialiniais partneriais. Diskusijos metu pristatyta padalinio veikla, aptarta socialinių partnerių teikiamų paslaugų nauda. Kalbėta apie užimtumo veiklų paslaugų gavėjams įvairovę, teikiamų paslaugų kokybės gerinimą. Centro direktorė, dėkodama socialiniams partneriams už bendradarbiavimą, padovanojo po Dienos užimtumo padalinio darytą simbolinį angelą.
Startuoja pilotinė pagalbos programa elgesio sunkumų turintiems vaikams ir paaugliams. Sumanyta JAV ir sėkmingai įsitvirtinusi įvairiose Europos valstybėse programa Lietuvoje vykdoma Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos kartu su partneriais.
✅ Kreipkitės pagalbos
✅ Rekomenduokite programą
Daugiau informacijos ➡️ https://bit.ly/2R45H4J
2021-11-10 baigėsi užsiėmimai tema „Emocinis pažinimas, išraiška ir streso valdymo praktiniai užsiėmimai“, kuriuos paslaugų gavėjams inicijavo ir organizavo socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė. Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimus vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.
2021-11-03 vyko trečiasis užsiėmimas, kurį socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjams ,,Emocinis pažinimas, išraiška ir streso valdymo praktiniai užsiėmimai“.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.
2021-10-28 socialinė darbuotoja Ingrida Kačerauskienė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriumi, Mindaugu Motuzu, vykdė prevencinę popietę apie saugumą paslaugų gavėjų namuose. Dėkojame, inspektoriui, kuris apžiūrėjo elektros instaliaciją, krosnis.. Patarė kaip tinkamai kaip reikėtų elgtis gaisro metu. Paslaugų gavėjams priminė apie būtinybę namuose įsirengti dūmų detektorius. Padalinti informaciniai lankstinukai (kuriuos parengė socialinė darbuotoja), mažiesiems padovanotos spalvinimo knygelės, kurios iliustruotai pateikta informaciją, kaip elgtis gaisro atveju.
2021-10-27 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai šiandiena nuotoliniu būdu dalyvavo paskaitoje „Manipuliuotojai tarp mūsų”, kurią vedė psichologė Daiva Čeponienė. Ačiū, socialiniam partneriui Visuomenės sveikatos biurui.
Spalio 26 d.. 13 val. Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo nuotoliniame susitikime su Panevėžio apskrities patarėjomis teisės klausimais Jurgita Varanauskiene ir vyr. specialiste teisininke Jurgita Jankauskiene, kurio metu aptarėme aktualias temas „Vaikų interesų užtikrinimas konfliktinių skyrybų metu/tėvų valdžios ribojimo atvejais/taikant laikinąją priežiūrą/ globos procese kylantys sunkumai/kylančios problemos ir iššūkiai ir kita”.
Bendradarbiaujant su Pasvalio visuomenės sveikatos biuru nuo rugsėjo 9 d. iki spalio 7 d. Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko teoriniai ir praktiniai grupiniai užsiėmimai „Smurtaujantį elgesį keičianti programa“, kurios vedė psichologė Dalia Petrėnienė. Užsiėmimų metu buvo kalbama apie pyktį, jo valdymą, savęs pažinimą, skirtingas reakcijas į situacijas, konflikto sprendimo būdus, kaip konflikto ar nesutarimų metu keisti elgesį, požiūrį, mintis.
2021-10-21 Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojai dalyvavo nuotoliniuose mokymuose „ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų taikymo ypatumai dirbant socialinių paslaugų įstaigoje“, kuriuos vedė LEKTORIUS: doc. dr. Marius Laurinaitis.
2021-10-20 Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojai ir paslaugų gavėjai, vykdydami socialinės atsakomybės veiklas, dalyvavo mokymuose, kuriuose Vartotojų aljanso konsultantai Rūta Trainytė ir Erikas Dailidė suteikė informacijos apie energijos taupymą buityje, kaip spręsti energetikos problemas: prietaisų nepalikimas budėjimo režime, nereikalingo apšvietimo išjungimas, arbatinuke užvirinamas tik reikalingas vandens kiekis, skalbtis rečiau – sumažinti skalbimų skaičių vienu kartu per savaitę, skalbimas mažoje temperatūroje, skalbti tik pilnai užpildytą skalbyklę, trumpiau praustis po dušu, palikti tuščios vietos aplink šaldytuvą (5-10 cm), kad oras galėtų cirkuliuoti, įsitikinti, kad durys tinkamai uždarytos, atšildyti ledo šaldiklį reguliariai, nustatyti prietaisus, kad jie nebūtų budėjimo režime, įsigyti vandenį taupančią dušo galvutę, vandens šildytuvo ir vamzdžių izoliacija, šildymo atnaujinimas, kitokių energiją taupančių prietaisų įsigijimas, taip pat apie namų renovaciją.
Visada galima skambinti ir individualiai konsultuotis rūpimais energijos taupymo klausimais konsultantas Erikas Dailidė kuris papasakos kaip paprastomis priemonėmis, neišleidžiant daug pinigų, taupyti energiją, šilumą, vandenį namuose.
Tel.nr. 8-670 0006.
2021-10-05 Pasvalio socialinių paslaugų centro, socialinės darbuotojos, Asta Mažeikaitė ir Regina Tamošiūnienė kartu su Grūžių vaikų dienos centru inicijavo ir organizavo popietę ,,Savo švaresnę aplinką ir pasaulį kuriuosi pats”. Jos metu, paslaugų gavėjų vaikai, lankantys vaikų dienos centrą, pasikartojo pagrindines atliekų rūšiavimo taisykles. Turimos žinios patikrintos atliekant praktinę užduotį: susiskirstę į 3 komandas vaikai dėliojo atliekas į šiukšlių konteinerius (paruoštas kartonines dėžutes).
Kartu su popietės dalyviais aptartos padarytos klaidos rūšiuojant atliekas. Turimiems įgūdžiams įtvirtinti įteikti ta tema paruošti lankstinukai bei padėkos vaišės- šakotis. Dėkojame Grūžių vaikų dienos centro darbuotojoms už bendradarbiavimą.
2021-10-06 Pušaloto seniūnijoje socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė inicijavo
ir organizavo paslaugų gavėjams edukacinę popietę ,,GAMTOS GALIA”, kurią vedė Paįstrio
kultūros centro Bernatonių skyriaus meno vadovė Virginija Trybienė. Paslaugų gavėjai buvo supažindinti su vaistažolių rinkimu, jų paruošimo būdais ir gydomosiomis
savybėmis.
Socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė paslaugų gavėjams dar kartą priminė apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas, išdalinti atnaujinti lankstinukai.
Dėkojame Pušaloto seniūnijos seniūno pavaduotojai Vaidai Ogintienei už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.
2021 m. rugsėjo 29 – 30 d. Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo mokymuose „Smurtas artimoje aplinkoje: prevencija, apsauga, pagalba, bendradarbiavimas, kuriuos organizavo Panevėžio specializuotos kompleksinės pagalbos centras.
Nemokama pagalba nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje: http://www.lygus.lt/spc; tel. 8-699 86866.
2021-09-29 vyko antras užsiėmimas, kurį socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjams ,,Emocinis pažinimas, išraiška ir streso valdymo praktiniai užsiėmimai“.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.
2021-09-28 Darbo su šeimomis darbuotojos dalyvavo praktiniuose mokymuose „Neuroedukacija ir emocinė higiena. Kaip padėti sau?“, kuriuos vedė neuroedukatorė Rėda Grigaitienė.
Dėkojame socialiniam partneriui, Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras, kad rūpinasi socialinių darbuotojų emocine sveikata!
2021-09-22 socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjams užsiėmimą ,,Emocinis pažinimas, išraiška ir streso valdymo praktiniai užsiėmimai“.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.
2021-09-17 atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė inicijavo ir organizavo socialinę iniciatyvą „Padovanok kraują- išgelbėk gyvybę“.
SMAGU, KAI PIRMĄ KARTĄ ORGANIZUOTOJE SOCIALINĖJE INICIATYVOJE DALYVAVO GAUSUS BŪRYS KRAUJO DONORŲ IŠ KURIŲ NET 17 PIRMĄ KARTĄ TAPO NEATLYGINTINAIS KRAUJO DONORAIS! PASVALIO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO DARBUOTOJA, VANDA KIEKŠIENĖ, JAU 28-Ą KARTĄ NEATLYGINTINAI PADOVANOJO KRAUJO!
Dėkojame Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojams, paslaugų gavėjams, socialiniams partneriams, kurie savo kilniu poelgiu sergantiems žmonėms suteikė galimybę pasveikti ar net išgelbėjo jų gyvybes!
Ačiū Nacionalinio kraujo centro darbuotojams, kurie prisidėjo organizuojant šią socialinę iniciatyvą Pasvalio socialinių paslaugų centre!
nuotrauka
2021-09-15 socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriumi Gotaru Vasilevičiumi vykdė, prasidedant šildymo sezonui, prevencinę popietę. Ačiū, inspektoriui, kuris paslaugų gavėjų namuose apžiūrėjo krosnis, elektros instaliaciją, paaiškino gaisrų kilimo priežastis ir kaip reikėtų elgtis gaisro metu. Taip pat paslaugų gavėjams priminė apie būtinybę namuose įsirengti autonominius dujų detektorius- padalinti informaciniai lankstinukai/skrajutės.
Socialinė darbuotoja paslaugų gavėjams dar kartą priminė apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas- padalinti lankstinukai.
2021-09-14 socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė organizavo švietėjišką- istorinę edukaciją apie Pumpėnų vėjo malūną ir Niurkonių dvaro koplyčią. Dėkojame Pumpėnų kraštotyrininkui Algimantui Stalilioniui už begalinę meilę savo kraštui taip pat už puikiai praleisti laiką, įgytas žinias, praplėstą akiratį.
Paslaugų gavėjams paruoštos atmintinės, kurių tikslas šviesti tėvus, skatinti juos būti išmintingais savo vaikų atžvilgiu, formuoti stiprius ir sveikus tėvų ir vaiko tarpusavio santykius.
Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė, Rasa Beinorienė, dėkoja visiems dalyvavusiems Darbo su šeimomis padalinio organizuotoje socialinės atsakomybės akcijoje „DAROM: KIEKVIENAS IŠ GAMTOS PO ŠIUKŠLĘ“. Ačiū už fiksuotas ir atsiųstas akimirkas. Pagrindinis prizas- šeimyninė pica keliauja į Joniškėlį! Su laimėtojais susisieksime asmeniškai. Dėkojame socialiniam partneriui- Pasvalio rajono savivaldybės administracijai.
2021-08-31 socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė, bendradarbiaujant su Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis, Krinčino seniūnijos patalpose organizavo popietę paslaugų gavėjams „Būkite sveiki!“. Tikslas: informuoti ir motyvuoti paslaugų gavėjus pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, siekiant apsaugoti save ir aplinkinius. Taip pat popietės metu buvo suteikta informacija apie hipertonines ligas, TBC profilaktiką ir alkoholio mitų griovimą.
2021-08-17 paslaugų gavėjams vyko užsiėmimas „Sielą, kūną ir dvasią harmonizuojanti
meno terapija gyvenimui be streso“, kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.
Ačiū, socialiniam parteriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui!
nuotrauka

 

2021-07-02 d., 10.00 val. Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams, kurioje dalyvavo vaikai ir jų tėvai, vyko prevencinė popietė apie prekybos žmonėmis prevenciją, vaikų išnaudojimą.
Ačiū bendruomenės pareigūnei Jurgitai Packevičienei ir VVTAĮT patarėjai Astrai Kanišauskienei už naudingą švietėjišką informaciją.

Birželio 25 d. Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė inicijavo ir organizavo, bendradarbiaujant su Deglėnų kaimo bendruomenės pirmininke Vita Žvigaitiene, Deglėnų kaimo bibliotekos vedėja Kristina Petrauskiene, Pušaloto seniūnijos seniūne Paulina Stravinskiene, edukaciją ,,Išnykusių kaimų keliais“. Dėkojame Laurai Petrauskaitei už nuoširdžiai papasakotą kiekvienos skulptūros atsiradimo istoriją, prasmę.

2021-06-17 baigėsi socialinių darbuotojų Dalios Misevičienės ir Modestos Zalensienės inicijuotos ir organizuotos paslaugų gavėjams keturios popietės, kurių metu kūrė MANDALAS. Moterys sužinojo spalvų ir formų reikšmes, išsiaiškino emocines problemas bei siekė asmenybės pilnatvės, nes pamatė, kad kiekvienas piešinys atspindi vidinį gyvenimą tuo momentu, turėjo galimybę  labiau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
MANDALA- reiškia ne tik ratą, diską, sferą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą – tai, kas skirtingas dalis apjungia į bendrą visumą.

AČIŪ partneriui- Pasvalio Visuomenės sveikatos  biurui ir psichologei Daivai Čeponienei.

2021 m. birželio 16 d. Pasvalio socialinių paslaugų centrui  Darbo su šeimomis padaliniui buvo įteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas, įrodantis, kad padalinyje teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar)  atkūrimo paslaugos atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu, atsižvelgiant į EQUASS kokybės principus.

EQUASS Assurance kokybės sertifikatas suteiktas 3 metų laikotarpiui, kurio metu padalinys yra įpareigotas kiekvienais metais teikti pažangos ataskaitas apie veiklos efektyvumą ir plėtrą.

Už šį įvertinimą  dėkojame Darbo su šeimomis padalinio darbuotojoms, kurios savo kasdieniu darbu prisidėjo prie šio tikslo.

MIELI PASLAUGŲ GAVĖJAI

Pasvalio rajono gyventojai birželio 17 d. kviečiami skiepytis nuo COVID-19 ligos be registracijos

Informuojame, kad šį ketvirtadienį (birželio 17 d.) Lietuvoje organizuojamas gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 ligos be registracijos. Šią dieną Pasvalio rajono savivaldybės administracija kviečia visus rajono gyventojus skiepytis Pasvalio vakcinacijos centre, esančiame adresu Pasvalys, Kalno g. 34,  nuo 8.00 val. iki 20.00 val.
Visi atvykę gyventojai galės pasirinkti vakciną iš turimų skiepijimo centre.
Savivaldybės administracijos informacija

2021-06-15 Darbu su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo edukacijoje „Žagarėliai su prisiminimais”. Edukaciją iniciavo ir organizavo socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė. Šia edukacija, Diliauskų bendruomenės moterys: Gražina Paliulienė, Danutė Striekienė ir Kristina Šaniauskienė, praturtino paslaugų gavėjų patiriančių riziką, žinias ir įgūdžius, taip  tęsiama kulinarinio paveldo istorija! Ačiū už puikiai praleistą laiką, bei neužmirštamus įspūdžius!

2021-06-15 vyko prevencinė popietė „Saugus  elgesys prie vandens telkinių, pirmoji pagalba“.  Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Daiva Šienauskienė paslaugų gavėjus mokė teikti pirmąją pagalbą, pasakojo kaip saugiai elgtis prie vandens/kaip pasiruošti vandens pramogoms ir t.t. Visi dalyviai gavo informacinių skrajučių su informacija, aktyviausi dalyviai gavo dovanėlių! Dėkojame už bendradarbiavimą Pasvalio AJC!

image.png

Socialinės darbuotojos, lankymosi metu šeimose, vaikams išdalino daugiau nei 100 vnt. „Vaiko Konstitucijų”, kurios tikimės padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams geriau išmanyti vaiko teise bei pareigas.
Dėkojame  Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams.

Kartais užtenka saulės spindulėlio, malonaus žodžio, pasisveikinimo, šypsenos, kad  mūsų vaikai būtų laimingi!
Pasvalio socialinių paslaugų centras 2021-05-31 organizavo šeimų ir vaikų gynimo  dienos šventę, kurią iškilmingai atidarė direktorė Rasa Beinorienė linkėdama vaikams mylėti ir būti mylimais!
Dėkojame  Pasvalio kempingo savininkui Kostui Butkui už svetingumą. Ačiū  už sveikinimus svečiams: Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, Pasvalio VVTAĮT skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei, Panevėžio VVTAĮT skyriaus vedėjai Žanetai Ginaitei.
Taip pat dėkojame už pagalbą Jaunimo erdvių darbuotojoms, psichologei Daliai Petrėnienei, UAB „Indritus“ direktorei Vidai Varnaitei, „Family Support Lithuania“.
Ačiū visiems už bendrystę ir praleistą laiką kartu!!!

2021-05-27 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams vyko prevencinė popietė apie VAIKŲ TEISES IR PAREIGAS.
Dėkojame Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams
Norime, kad KIEKVIENAS VAIKAS džiaugtųsi vaikyste ir augtų sveikas, laimingas ir atsakingas!

 

Motinos diena tęsiasi! Darbo su šeimomis padalinio, paslaugų gavėjos lankėsi Anykščių regioniniame parke. Moterys grožėjosi Anykščių šilelio Medžių lajų taku. Keliaujant taku grožėjosi kvapą gniaužiančiais vaizdais. Drąsiausia buvo Kristina, kuri lipo į 35 metrų aukščio bokštą ir apžvelgė Anykščių šilelį, Šventosios upės vingius. Išvykos metu aplankėme: „Laimės Žiburį“ – Jono Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Atsisėdusios šalia Laimės žiburio sulig pušų viršūnėm…

Meniu
Šriftas
Spalvos