Darbui su šeimomis padalinys – Svarbi informacija

2024-02-21 Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją  Pasvalio „Riešuto“ mokyklos darbuotojams apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas.

Daugiau informacijos: https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-21 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko antra atvira grupinė terapija  „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymosi arba ketinantiems gydytis nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti kovo 20 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre.

Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2024-02-16 Šventiškai nusiteikę dalyvavome Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventėje, kuri prasidėjo Nepriklausomos Lietuvos kūrėjų brolių Vileišių gimtinėje – Medinių kaime.  Prisidėta prie akcijos „Kad giria žaliuotų“, skirtos Dainų šventės 100-mečiui.

2024-02-13 Darbui su šeimomis padalinio socialinių paslaugų gavėjai ir darbuotojai dalyvavo Pasvalio socialinių paslaugų centro organizuojamoje  Užgavėnių šventėje.  Šventės metu kepėme ir vaišinomės užgavėnių blynais, koše.  Šokome, dainavome bei  varėme žiemą iš kiemo, kad kuo greičiau prišauktume pavasarį.

Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas Deglėnų kaimo bendruomenei, Atžalyno kaimo bendruomenei ir Saločių miestelio ir aplinkinių kaimų  bendruomenių susirikimuose.

Daugiau informacijos:  https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-08 Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją  Pasvalio lopšelio/ darželio „Eglutė“ darbuotojams apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas. Tikimasi glaudaus bendradarbiavimo! Daugiau informacijos:  https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-07 Pasvalio socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės dalyvavo intervizijoje, svečiuose pas koleges Biržuose, Biržų rajono socialinių paslaugų centre. Susitikimo metu vadybininkės aptarė darbe kylančius sunkumus, galimus problemų sprendimo būdus, kuriuos naudojant būtų galima pagelbėti šeimoms ir joje augantiems vaikams. Vadybininkės dalinosi darbo subtilybėmis teikiant socialinės priežiūros paslaugas, dalinosi patirtimi kokias priemones naudoja siekiant integruoti į visuomenę, socialinę riziką patiriančias šeimas. Taip pat aptarė 2023 m. statistinius duomenis apie Pasvalio ir Biržų rajonuose teiktas socialinės priežiūros paslaugas.

2024  02 06 socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė kartu su paslaugų gavėja lankėsi Pasvalio atviro jaunimo centro ir bibliotekos „Mono arba stereo“ erdvės dirbtuvėse. Dalyvaujant mokymuose/ popietėje „Mezgame be virbalų“- išmokta nauja mezgimo technika, o svarbiausia moteris  patyrė teigiamų emocijų emocinei sveikata gerinti.

Kviečiame !!!

2024-02-02 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikai vyko į Pasvalio kultūros centrą žiūrėti  LiuKabu interaktyvaus tetralizuoto koncerto. Vaikai  puikiai praleido laiką ir patyrė neužmirštamus įspūdžius. Dėkojame LiuKabu kolektyvui už malonią staigmeną – dovanojant vaikams bilietus į koncertą bei Pasvalio kultūros centrui už tarpininkavimą.

2024-02-02 Darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė, bendradarbiaujant su Krinčino seniūnijos seniūnu Gintautu Venckevičiumi, suorganizavo paramą malkomis bei pagalbą atvežant vienišai motinai, auginančiai paauglę dukrą. Dėkojame Krinčino seniūnijos kolektyvui už operatyvumą, teikiant pagalbą ir paramą šeimai.

                   

2024-01-24 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko pirma atvira grupinė terapija  „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymosi arba ketinantiems gydytis nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti vasario 21 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre.

Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2024-01-18 nuotoliniu būdu dalyvavome EQUASS informacinėje sesijoje, kurioje pristatytos projekto „Socialinių paslaugų kokybės užtikrinimas Lietuvoje“  veiklos: laukiantys darbai, terminai ir t. t. Darbui su šeimomis padalinys džiaugiasi ir didžiuojasi būdamas tarptautinės bendruomenės nariu. Valio visam Pasvalio socialinių paslaugų centro kolektyvui! Tikime, nuveiksime kartu dar daug gražių darbų!

2024-01-18 Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė Pasvalio rajono paramos šeimai centro struktūriniame padalinyje Šeimos krizių centre darbuotojams pristatė apie prevencines socialines paslaugas. Daugiau informacijos: : https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-01-17  Džiaugiamės Pasvalio miesto gyventojos gerumu, kuri ilgais žiemos vakarais mezgė kojines ir šlepetes ir nori pasidalinti ne tik savo gerumu, bet ir dovanoti savo rankų šilumą su kitais. Šias puikias dovanas socialinės darbuotojos, Dalia Misevičienė ir Asta Mažeikaitė, perduos Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams. Tikimės, kad tai bus maloni staigmena šeimoms!

2024-01-14 dalyvavome laisvės gynėjams pagerbti skirtame renginyje, kuriame įveikėme simbolinį 9 km atstumą nuo Antakalnio kapinių iki Televizijos bokšto. Dėkojame Pasvalio bėgimo mėgėjų ir sveikos gyvensenos klubui „Vėtra“ už kvietimą dalyvauti  32-ąjį kartą vykusiame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame atminti žuvusius 1991-ųjų sausio 13-osios naktį.

2024-01-09 Dėkojame Pasvalio krašto pilietei Wenche Bjorkeng ir jos bičiuliams už pagalbą įsigijant plastikinį langą vienišai mamai auginančiai sūnų.

2024-01-08 Smagu, kad Pasvalio rajono bendruomenės nariai geranoriškai įsitraukia ir dalinasi jiems nebereikalingais daiktais. Du paaugliai džiaugiasi ir dėkoja už dovanotą nešiojamą kompiuterį!

Sausio 6-ąją minima Trijų Karalių diena, kuomet trys Išminčiai, Kasparas, Merkelis ir Baltazaras keliauja aplankyti gimusio kūdikėlio Jėzaus ir nešė jam stebuklingas dovanas: auksą, smilkalus ir mirą. 2024-01-05 visas šias dovanas gavo darbui su šeimomis padalinio darbuotojos.

Meniu
Šriftas
Spalvos