Darbui su šeimomis padalinys – Svarbi informacija

2024-04-17 vyko Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės viešojoje bibliotekoje Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos Panevėžio skyriaus organizuota konferencija „Patirtys ir naujovės socialiniame darbe. Kalba Panevėžio regionas“, kurioje Darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkės: Vigilija Valuntienė ir Jolanta Grybauskienė pristatė pranešimą tema „Atvejo vadyba Pasvalio rajone“.

Darbui su šeimomis padalinys, paslaugų gavėjų vardu, dėkoja Pasvalio rajono gyventojams, kurie dalinasi daiktais, tuo mažindami neigiamą poveikį aplinkai bei prisidėdami prie Pasvalio paslaugų centro socialinių atsakomybių veiklos įgyvendinimo.

2024-04-11 Pasvalio socialinių paslaugų centre darbui su šeimomis paslaugų gavėjams vyko pirmas atviras grupinis užsiėmimas ,,Smurtinį elgesį keičianti programa‘‘, kuriuos vedė psichologė Dalia Petrėnienė. Už bendradarbiavimą dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui. Sekantys užsiėmimai vyks 2024-04-18 nuo 14.00 iki 16.00 val. Pasvalio socialinių paslaugų centre. Kviečiame registruotis tel.nr. +370 610 60644

2024-04-09  socialinės darbuotojos Edita Žurauskienė ir Asta Mažeikaitė su paslaugų gavėjais vyko į Priklausomybės ligų reabilitacijos centrą „Vilties Švyturys“ esantį Kėdainių rajone. Išvykos tikslas: paslaugų gavėjus edukuoti/ supažindinti  su galimybe spręsti savo problemą/ ligą, kuri kelia socialinės rizikos veiksnius šeimoje. Ačiū, „Vilties Švyturys“ bendruomenei už svetingumą bei suteiktą informaciją.

2024-04-08 inicijuota ir organizuota apskrito stalo diskusija Pasvalio r. bendruomeniniuose šeimos namuose. Specialistai diskutavo kaip pagerinti paslaugų teikimą ir padidinti jų kokybę, kartu bendradarbiaujant bus siekiama optimizuoti procesus, suprasti ir atliepti paslaugų gavėjų poreikius. Taip pat specialistai įvardino socialinių partnerių bendradarbiavimo svarbą, nes bendradarbiavimas gali padėti greičiau reaguoti į pokyčius ir užtikrinti, kad visi dalyviai būtų įtraukti į paslaugų teikimo procesą.

2024-04-08  įdiegta inovacija- kiekvieną pirmadienį organizuojami  Darbui su šeimomis padalinio darbuotojų nuotoliniai susirinkimai. Tikimasi, kad ši naujovė bus puiki proga aptarti svarbius klausimus, gerinti kolegių bendradarbiavimą, komandinį darbą bei leis pradėti savaitę aptariant praėjusios savaitės darbus ir nustatant prioritetus naujiems savaitės darbams.

Labai džiaugiamės, mūsų socialinių partnerių „Gelbėkit vaikus” organizacijos suteikta pagalba ir parama paauglei merginai. Smagu, kad nuolatinio glaudaus bendradarbiavimo dėka galime užtikrinti vaikų gerovę!

Dėkojame Astai Tuomienei už tęsiamą gražią kasmetinę tradiciją – padėti tiems, kurie patiria sunkumų. Šv. Velykų stalo vaišėmis šiais metais pradžiuginta daugiavaikė šeima. Tegul Jūsų neblėstantis gerumas ir dosnumas keliauja pasauliu bei suteikia šviesos kitiems. Sėkmės jums visuose jūsų darbuose!

2024-04-03 nuotoliniu būdu vyko darbui su šeimomis padalinio darbuotojų gerosios patirties pasidalinimas – mokymų medžiagos pristatymas. Asta Mažeikaitė ir Jolanta Grybauskienė pristatė mokymus temomis: „Kliento pasipriešinimo įveikimas“, „Socialinis darbas su psichikos sutrikimų turinčiais asmenimis: sudėtingų situacijų analizė ir pagalbos būdų kūrimas, „Rodiklių nustatymas ir valdymas“, o Vigilija Valuntienė pristatė 46 kriterijaus apie socialinių partnerių ir paslaugų gavėjų supažindintų su įstaigos veiklos rezultatų supratimą.

2024-03-28 socialinės darbuotojos Birutė Brazienė, Modesta Zalensienė, Edita Žurauskienė, Dalė Bedalienė nuotoliniu būdu kolegėms pristatė mokymus, kuriuose dalyvavo: ,,Atitinkamai atsakingas atsakas į agresyvų elgesį: komunikacijos ir konfliktų valdymo įgūdžiai“, ,,Intervizijos metodo taikymas socialinių paslaugų srities darbuotojų profesinei kompetencijai stiprinti‘‘. Smagu dalintis mokymų metu gautomis žiniomis, gerąja patirtimi, nes taip užtikriname tęstinumą mokymosi procese

2024-03-25 Darbo su šeimomis socialiniai partneriai, paslaugų gavėjai ir  darbuotojai nuotoliniu būdu buvo supažindinti su Pasvalio socialinių paslaugų centro direktoriaus 2023 metų veiklos rezultatais, kuriuos pristatė įstaigos direktorė Rasa Beinorienė.  Pristatyme negalėję dalyvauti socialiniai partneriai ir paslaugų gavėjai su Pasvalio socialinių paslaugų centro direktoriaus 2023 metų veiklos rezultatais gali susipažinti individualiai įstaigos internetinėje svetainėje Pasvalio socialinių paslaugų centro 2023 metų veiklos ataskaitą rasite adresu: https://pasvaliospc.lt/veiklos-planai-ir-ataskaitos

Būtume dėkingi, kad skirtumėte 2 min.  ir iki 2024-04-03 atsakytumėte į klausimą, kuris mums padės gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Apklausos „Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų apklausa” tiesioginė nuoroda yra: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1619565945/

Apklausos „Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbui su šeimomis padalinio darbuotojų apklausa” tiesioginė nuoroda yra: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1619578009/

Apklausos „Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbui su šeimomis padalinio socialinių partnerių apklausa” tiesioginė nuoroda yra: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1619587318/

2024-03-27 Pasvalio socialinių paslaugų centre fiziniam kontakte vyko konsultacijos priklausomybės alkoholiui konsultacijos. Priklausomybė yra liga, turinti neigimo faktorių.

Priklausomybių ligų konsultantė Virginija Dauskurdienė, teikia priklausomybės konsultanto pagalbą žalingai alkoholį vartojantiems asmenims bei jų šeimų nariams. Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio visuomenės sveikatos biurui už teikiamą pagalbą, kurią teikia nuostabi konsultantė.

Primename, kad konsultacijos telefonu vyksta kiekvieną trečiadienį, o 2024-05-08 konsultacijos vyks Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644 arba el paštu vsbiuras@gmail.com

Džiaugiamės Darbui su šeimomis padalinio individualios priežiūros darbuotojos Astos Brazdžionienės pasiekimais. Darbuotoja vaikams ir jų tėvams ugdo praktinius įgūdžius ne tik buityje, kasdieninėje veikloje, bet ir maisto ruošoje. Smagu, kai šeimos nariai aktyviai įsitraukia, išreiškia norą gauti praktinių žinių ruošiant maistą, o svarbiausia, kad darbuotoja ne tik moko vaikus ir jų tėvus svarbių gyvenimo įgūdžių, bet ir skatina šeimos narių bendravimą!

2024-03-25 Darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkės dalyvavo apskrito stalo diskusijoje su Valstybės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos  prie SADM Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistėmis, kurio metu aptarė bendrą tėvų ir Valstybės atsakomybę atvejo vadybos procese.

2024-03-22 dalyvauta Profesinių kompetencijų tobulinimo centro organizuotoje atviroje paskaitoje „Kaip padėti vaikui, nepasiklystant tarpinstituciniuose labirintuose“ pristatydami  sėkmingą atvejį, kurį pristatė darbui su šeimomis padalinio vadovė Jolanta Grybauskienė.

Dėkojame visiems specialistams, kurie padėjo sėkmingo atvejo istorijoje.  Tęsime darbus dirbdami, kad socialinės rizikos nevirstų grėsmėmis, o vaikai liktų gyventi savo biologinėje šeimoje bei padėsime labiausiai  ir pažeidžiamiausiai žmonių grupei t .y. vaikams nepasiklysti tarpinstituciniuose labirintuose.

2024-03-21 socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė inicijavo ir organizavo popietę paslaugų gavėjams ,,Šv. Velykų belaukiant‘‘, kurios metu išbandė kiaušinių dekoravimo technikas. Užsiėmimo metu dalyvės jaukiai praleido laiką, pasinėrė į kūrybą. Atpalaiduojantis patyrimas, suteikė galimybę pajusti ramybę ir džiaugsmą belaukiant prisikėlimo stebuklo – Šv. Velykų. Kiaušinių marginimas ne toks ir nuobodus užsiėmimas!

2024-03-20 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko trečia atvira grupinė terapija  „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymosi arba ketinantiems gydytis nuo priklausomybės“.  Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė Rasa Beinorienė susirinkusius pasveikino artėjančių Šv. Velykų proga, linkėdama nepamiršti džiaugtis pavasario grožiu, bendrystės jėga su artimaisiais, draugais. Direktorė padovanojo molinius, rankų darbo, suvenyrinius zuikučius, linkėdama vilties, ramybės ir šilumos, šviesių ir džiugių Šv. Velykų šventės!

Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti balandžio 24 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2024-03-13 socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė inicijavo ir organizavo paauglei asmens higienos ir grožio pamokėlę, kurios metu grožio paslaugų specialistė Laura Pipinė noriai dalinosi žiniomis, teikė praktinius patarimus apie grožio paslaptis.

2024-03-11 darbui su šeimomis padalinio atvejo vadybininkė Alma Šlekonienė inicijavo komandinio darbo stiprinimą, pakviesdama  koleges švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną,  prisijungiant prie asociacijos „Aktyvus Pasvalys“ organizuojamos  laivelių plukdymo akcijos. Tebūna ši diena ne tik puikus atminimas praeities, bet ir stiprus įkvėpimas siekti tolesnio klestėjimo laisvos Lietuvos! Saugokime ir puoselėkime savo Lietuvą!

2024-03-07 nuotoliniu būdu vyko  darbui su šeimomis padalinio darbuotojų gerosios patirties pasidalinimas – mokymų medžiagos pristatymas. Padalinio vadovė  Jolanta Grybauskienė pristatė mokymus tema „Vidaus auditas ir jo kuriama pridėtinė vertė“. Socialinė darbuotoja Jolita Valotkienė pristatė mokymus tema „Prekybos vaikais aukų atpažinimas bei pagalbos teikimas“.

Dėkojame visuomenės nariams, kurie prisideda prie  Pasvalio paslaugų centro, socialinių atsakomybių veiklos įgyvendinimo – dalinimosi daiktais siekiant tvaraus gyvenimo būdo mažinant neigiamą poveikį aplinkai.

2024-03-04 darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė, bendradarbiaudama su Panevėžio PGV Pasvalio PGT vyriausiuoju specialistu Mariumi Kaulinsku vykdė prevencinę akciją paslaugų gavėjų, auginančius vaikus, namuose. Specialistas šeimų namuose įvertino krosnių būklę, priminė, jog šildymo sezono metu kas 3 mėnesius reikia išvalyti dūmtraukį, pasakojo apie dūmų detektorių svarbą gaisro metu. Taip pat neturintiems dūmų detektorių, juos dovanojo bei pritvirtino, kad praneštų apie gresianti pavojų.

2024-02-29  darbui su šeimomis padalinio darbuotojos dalyvavo Centro organizuojamuose, mokymuose „Darbuotojų emocinis atsparumas, vidinė harmonija. Asmeninė motyvacija“. Kurių metu pagerintos ir atnaujintos turimos žinios  apie bendravimo kultūrą, komunikacijų įgūdžius, konfliktų sprendimus. Dėkojame lektoriui  Vygandui Pikčiūnui už žinias ir teigiamas emocijas.

Vasario  26 -29 dienomis socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją apie  Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas Pasvalio dekanato „Carito“ bendruomenei ir Pasvalio lopšelio – darželio „Liepaitė“ darbuotojams.

Daugiau informacijos apie teikiamas prevencines socialines paslaugas: https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-29 vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu darbuotojos aptarė  Equass  kokybės standartus, 2023 m. rezultatus.   Nusimatytos  įgyvendinimo priemonės, paskirti atsakingi asmenys, kad siekti numatytų tikslų, kurie prisidės prie organizacijos ilgalaikės sėkmės teikiant kokybiškas ir nuolat tobulinamas socialines paslaugas.

2024-02-21 Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją  Pasvalio „Riešuto“ mokyklos darbuotojams apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas.

Daugiau informacijos: https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-21 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko antra atvira grupinė terapija  „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymosi arba ketinantiems gydytis nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti kovo 20 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre.

Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2024-02-16 Šventiškai nusiteikę dalyvavome Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventėje, kuri prasidėjo Nepriklausomos Lietuvos kūrėjų brolių Vileišių gimtinėje – Medinių kaime.  Prisidėta prie akcijos „Kad giria žaliuotų“, skirtos Dainų šventės 100-mečiui.

2024-02-13 Darbui su šeimomis padalinio socialinių paslaugų gavėjai ir darbuotojai dalyvavo Pasvalio socialinių paslaugų centro organizuojamoje  Užgavėnių šventėje.  Šventės metu kepėme ir vaišinomės užgavėnių blynais, koše.  Šokome, dainavome bei  varėme žiemą iš kiemo, kad kuo greičiau prišauktume pavasarį.

Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas Deglėnų kaimo bendruomenei, Atžalyno kaimo bendruomenei ir Saločių miestelio ir aplinkinių kaimų  bendruomenių susirikimuose.

Daugiau informacijos:  https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-08 Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė suteikė informaciją  Pasvalio lopšelio/ darželio „Eglutė“ darbuotojams apie Pasvalio socialinių paslaugų centro darbui su šeimomis padalinio teikiamas prevencines socialines paslaugas. Tikimasi glaudaus bendradarbiavimo! Daugiau informacijos:  https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-02-07 Pasvalio socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės dalyvavo intervizijoje, svečiuose pas koleges Biržuose, Biržų rajono socialinių paslaugų centre. Susitikimo metu vadybininkės aptarė darbe kylančius sunkumus, galimus problemų sprendimo būdus, kuriuos naudojant būtų galima pagelbėti šeimoms ir joje augantiems vaikams. Vadybininkės dalinosi darbo subtilybėmis teikiant socialinės priežiūros paslaugas, dalinosi patirtimi kokias priemones naudoja siekiant integruoti į visuomenę, socialinę riziką patiriančias šeimas. Taip pat aptarė 2023 m. statistinius duomenis apie Pasvalio ir Biržų rajonuose teiktas socialinės priežiūros paslaugas.

2024  02 06 socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė kartu su paslaugų gavėja lankėsi Pasvalio atviro jaunimo centro ir bibliotekos „Mono arba stereo“ erdvės dirbtuvėse. Dalyvaujant mokymuose/ popietėje „Mezgame be virbalų“- išmokta nauja mezgimo technika, o svarbiausia moteris  patyrė teigiamų emocijų emocinei sveikata gerinti.

Kviečiame !!!

2024-02-02 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikai vyko į Pasvalio kultūros centrą žiūrėti  LiuKabu interaktyvaus tetralizuoto koncerto. Vaikai  puikiai praleido laiką ir patyrė neužmirštamus įspūdžius. Dėkojame LiuKabu kolektyvui už malonią staigmeną – dovanojant vaikams bilietus į koncertą bei Pasvalio kultūros centrui už tarpininkavimą.

2024-02-02 Darbui su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė, bendradarbiaujant su Krinčino seniūnijos seniūnu Gintautu Venckevičiumi, suorganizavo paramą malkomis bei pagalbą atvežant vienišai motinai, auginančiai paauglę dukrą. Dėkojame Krinčino seniūnijos kolektyvui už operatyvumą, teikiant pagalbą ir paramą šeimai.

                   

2024-01-24 Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams vyko pirma atvira grupinė terapija  „Rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims po gydymosi arba ketinantiems gydytis nuo priklausomybės“.  Norinčius dalyvauti sekančiame užsiėmime, kviečiame prisijungti vasario 21 d., 12.30 val., Pasvalio socialinių paslaugų centre.

Daugiau informacijos tel. +370 61060644

2024-01-18 nuotoliniu būdu dalyvavome EQUASS informacinėje sesijoje, kurioje pristatytos projekto „Socialinių paslaugų kokybės užtikrinimas Lietuvoje“  veiklos: laukiantys darbai, terminai ir t. t. Darbui su šeimomis padalinys džiaugiasi ir didžiuojasi būdamas tarptautinės bendruomenės nariu. Valio visam Pasvalio socialinių paslaugų centro kolektyvui! Tikime, nuveiksime kartu dar daug gražių darbų!

2024-01-18 Socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė Pasvalio rajono paramos šeimai centro struktūriniame padalinyje Šeimos krizių centre darbuotojams pristatė apie prevencines socialines paslaugas. Daugiau informacijos: : https://pasvaliospc.lt/darbo-su-seimomis-padalinys

2024-01-17  Džiaugiamės Pasvalio miesto gyventojos gerumu, kuri ilgais žiemos vakarais mezgė kojines ir šlepetes ir nori pasidalinti ne tik savo gerumu, bet ir dovanoti savo rankų šilumą su kitais. Šias puikias dovanas socialinės darbuotojos, Dalia Misevičienė ir Asta Mažeikaitė, perduos Darbui su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams. Tikimės, kad tai bus maloni staigmena šeimoms!

2024-01-14 dalyvavome laisvės gynėjams pagerbti skirtame renginyje, kuriame įveikėme simbolinį 9 km atstumą nuo Antakalnio kapinių iki Televizijos bokšto. Dėkojame Pasvalio bėgimo mėgėjų ir sveikos gyvensenos klubui „Vėtra“ už kvietimą dalyvauti  32-ąjį kartą vykusiame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame atminti žuvusius 1991-ųjų sausio 13-osios naktį.

2024-01-09 Dėkojame Pasvalio krašto pilietei Wenche Bjorkeng ir jos bičiuliams už pagalbą įsigijant plastikinį langą vienišai mamai auginančiai sūnų.

2024-01-08 Smagu, kad Pasvalio rajono bendruomenės nariai geranoriškai įsitraukia ir dalinasi jiems nebereikalingais daiktais. Du paaugliai džiaugiasi ir dėkoja už dovanotą nešiojamą kompiuterį!

Sausio 6-ąją minima Trijų Karalių diena, kuomet trys Išminčiai, Kasparas, Merkelis ir Baltazaras keliauja aplankyti gimusio kūdikėlio Jėzaus ir nešė jam stebuklingas dovanas: auksą, smilkalus ir mirą. 2024-01-05 visas šias dovanas gavo darbui su šeimomis padalinio darbuotojos.

Meniu
Šriftas
Spalvos