Dienos užimtumo padalinys – Svarbi informacija

Pasvalio krašto muziejuje, vyko Dienos užimtumo centro lankytojos Alfutės Zaleckienės paveikslų paroda.
2024-04-25, Ansamblis ” Dainuojančios širdys” Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Žaliojoje erdvėje, savo dainas dovanojo ateinančiai Motinos dienai paminėti „Mama – tai kitas meilės pavadinimas”
2024-04-21 Dienos užimtumo centro lankytojai ir darbuotojos aplankė Rygos senamiestį, o vakare Latvijos operos ir baleto teatre žiūrėjo operetę „Linksmoji našlė”.
Pasvalio Socialinių Paslaugų centro gyventojai ir Dienos užimtumo centro lankytojai sudalyvavo renginyje – ” AMATUKŲ MUGĖ, Pasvalio „Riešuto” mokykloje.
2024-03-21, Dienos užimtumo centro lankytojų ansamblis „Dainuojančios širdys”, paruošė koncertą Paslaugų centro gyventojams, „Verbų sekmadienio belaukiant”
2024m. Kovo 10-11d. Dienos užimtumo centro lankytojai ir darbuotojai aplankė Lenkiją.
 
2024-03-06 vyko, Dienos užimtumo centro ansamblio ” Draugai” koncertas „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ” paminėti.
Dienos užimtumo centro lankytojai dalyvavo paskaitoje, kurią pravedė Pasvalio Visuomenės Sveikatos biuro specialistė. Klausėsi paskaitų:
Kas yra – legioneliozė?
Ar pelėsis nuodingas?
Kuo naudinga „Žalio rakto” skylutė apsiperkant.
Dienos užimtumo centro lankytojos Alfutės Zaleckienės paveikslų paroda: Simegrafija – siuvinėjimas ant popieriaus.
Dienos užimtumo centro lankytojų ansamblis „Draugai”, paruošė Paslaugų Centro gyventojams koncertą, kurio metu visi susitiko su Kalėdų seneliu.
Uždekime gėrio žvakutę
Vienas kito širdyje.
Linkiu ramaus Šv. Kalėdų laukimo,
Susikaupimo ir Sielos ramybės! O širdys tegul džiaugsmą semia iš laimės šulinio kuriame yra Vilties!
Tad visus sveikiname su gražiausiomis žiemos šventėmis!
Dienos užimtumo centro lankytojų darbeliai, angeliukai ir eglutės, Mero labdaros vakarui
2023 12 17, Dienos užimtumo centro lankytojai aplankė Kauno Kalėdinę eglę, Laisvės alėją ir dienos įspūdžius vainikavo apsilankymas Kauno Muzikiniame Teatre, kur žiūrėjo įspūdingą miuziklą „Aida”.
Baigiantis šiems metams vyko rytmetys su keramikos būrelio lankytojomis. Aptarti šių metų darbai ir pasidalinta idėjomis kitiems, ateinantiems metams.
Dienos užimtumo centro lankytojos, Liudmilos Bajariūnienės, Kalėdinių darbelių parodėlė
Dienos užimtumo centro lankytojai nori padėkoti Pasvalio sporto mokyklai, kad antrus metus iš eilės gali prisidėti prie artėjančių švenčių💖.Ir ta proga papuošė Kalėdų eglutę savo kurtais darbeliais!🎄🎁🎄.Gražaus švenčių laukimo!💝.
Dienos užimtumo centro lankytojų grupė „Dainuojančios širdys” dovanojo savo dainas Paslaugų centro gyventojams ir svečiams „Advento belaukiant”
Dienos užimtumo centro lankytojai džiugina savo nuostabiais darbeliais
Dienos užimtumo centro lankytojams buvo pravestas edukacinis rytmetys: adventinio- kalėdinio vainiko pinimas. Su šauniom, energingom ir linksmom damom smagiai ir kūrybingai praleidom laiką.
Dienos užimtumo centro lankytojos Gėnovaitės Petrauskienės ne tik naujų skrybėlaičių paroda, bet ir naujoviškos sapnų gaudyklės
Užimtumo centro lankytojų, keramikos užsiėmimai
Floristikos užsiėmimai🍁🍂🍃
Keramikos užsiėmimai, užimtumo centro lankytojams
Pasvalio visuomenės sveikatos biuro darbuotojos , skaitė paskaitą centro lankytojams apie
,,Sveiką gyvenseną”, ,,Ilgaamžiškumą” ir ,,Vandens naudą organizmui”
Sveikatinimą ir sportinę veiklą tęsiame Pasvalio sporto mokykloje ir baseine
,,Ką gali mūsų darbščios rankos”. Keramikos ir floristikos užsiėmimai
Laisvalaikio organizavimas, kūrybiniai užsiėmimai, darbo terapija Paslaugų centro gyventojams
Akimirkos iš paskaitos💝
Dėkojame organizatoriams Lietuvos Raudonasis Kryžius – Panevėžio Skyrius , Pasvalio visuomenės sveikatos biuras už paskaitą, patarimus, kaip apsisaugoti nuo vasariškos kaitros.Draugiška senjorams Euro vaistinė, už dovanėles
Žolynų savaitė🌾🌿☘️
Centro lankytoja Aldutė, mielai ir kūrybingai leidžia laiką
Dienos centro keramikų kūryba
Levandų terapija – raminantis levandų prisilietimas
Sudalyvauta Pasvalio krašto muziejuje, edukacinėje programoje ,,Pasvalys retro”. Aplankyta garsi to meto siuvimo ateljė, arbatinė, atliktos šokių ir muzikos pamokos, prisiminimais aplankytas garsus Šiaurės Lietuvos kurortas Pasvalys.
Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos ,,ESAME IR BŪSIME” rankdarbių būrelio ,,Pynė” narės Angelė, Emilija ir Lena parodai pristatė įvairia technika atliktus savo darbus. Parodą apžiūrėti galima Paslaugų centro salėje.
Šiltas ir jaukus susitikimas Pasvalio socialinių paslaugų centre. Paminėjome Valstybės dieną kartu, dalyvavo Pasvalio aklųjų ir silpnaregių ansamblio ,,VA – TAI – VA” kolektyvas ir Pasvalio neįgaliųjų draugijos ,,ESAME IR BŪSIME” rankdarbių būrelio menininkės, pristatė savo darbų parodą. Prasmingos mintys, dainos nunešusios į prisiminimus, rankdarbiai, kvapni kava ir mūsų keramikų širdelės… įkvėpė tolimesnei draugystei
Dienos centro lankytojai, gyventojai ir darbuotojai aplankė Onos Milienės senelių globos namus, Nemunėlio Radviliškyje, Biržų rajone. Dienos centro ansamblis ,,Draugai” paruošė nuotaikingą programą šių namų gyventojams ir darbuotojams
Liepų žiedų skynimas, mėgstamas gyventojų susibūrimas centro sode.
Sode kuriame jauku ir gera pasimėgauti medumi kvepiančių žiedų aromatu, surinkti gamtos dovanojamas dovanas, pasidžiaugti užmegztais sodo vaisiais, maloniai šviečiančia saule, tyliai sugrįžti į prisiminimus ir kartu pasvajoti.
-Juk tai ir yra laimė
Centro lankytojai, gyventojai ir darbuotojai aplankė Biržų rajono, Legailių globos namus, ,,Dainuojančios širdys ” ansamblis savo dainomis ir muzika linksmino šių namų gyventojus ir darbuotojus. Linksmai praleistas laikas kartu, mūsų draugystė tęsiasi
Susitikimas su Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Jurgita. Išgirdome daug naudingos informacijos apie saugų eismą, vagysčių prevenciją, sukčiavimo atvejus ir kaip apsisaugoti nuo nusikalstamų veikų
Paslaugų centro gyventojai ruošė vaistažoles džiovinimui ir maloniai ragavo žolelių arbatą
Dienos centro lankytojų ansamblio ,,Draugai” koncertas, Paslaugų centro gyventojams ,,Daina tėčiui”
Centro lankytojų darbai keramikos užsiėmimuose
Dienos centro lankytojai, ansamblis ,,Dainuojančios šidys”, Motinos dienai paruošė muzikinę dovaną- koncertą
,,Gėlės Mamai”
Dienos centro, meninių užsiėmimų lankytoja Alfutė, pristato taškavimo technika sukurtus paveikslėlius
,,Pavasariniai žiedai”
Dienos centro lankytojai, ansamblio ,,Draugai” dainininkai, centro gyventojams dovanojo nuotaikingą koncertą ,,Pavasario švenčių belaukiant”
Dėkojame P.Vileišio gimnazijos mokytojai Birutei Palijanskienei ir Vileišiečių organizacijos narėms, už pravestą mokymą ,,Margučių marginimas vašku”.
Už pasidalinimą žiniomis apie Šv. Velykų papročius ir tradicijas, už padovanotus margučius ir nuostabų laiką kartu su dienos centro lankytojais ir gyventojais, mokant margučių marginimo meno
Lietuvos Raudonasis Kryžius rūpinasi gyventojų sveikata, nemokamai dalino Dienos centro lankytojams greituosius COVID -19 testus. Nuoširdus ačiū už rūpestį
Kūrybingas antradienis, centro gyventojai dalyvavo Verbų rišimo užsiėmime. Pasidalinome išmokta patirtimi , dėkingi centro lankytojai Zitai už pagalbą kūrybiniame procese
Edukacinis verbų rišimo užsiėmimas ,,Verbų sekmadienio belaukiant” su tautodailininke Joana
Dienos centro lankytojai ir darbuotojai lankėsi Latvijos Nacionaliniame Operos ir Baleto teatre, grožėjomės L. Minkaus baleto spektakliu ,,BAJADERĖ”
Dienos centro lankytojų ansamblio ” Draugai” repeticija su paslaugų centro gyventojais
Centro lankytoja Alfutė džiaugiasi nauja veikla- TAŠKAVIMAS, įvaldžiusi taškavimo techniką, akrilo ir specialių įrankių pagalba kuria spalvingus paveikslus.
 Tai nuostabus laikas Sau, su spalvomis, įvairiais motyvais ir tūkstančiais taškelių…tai meditacija, pasakoja Alfutė
Kūrybinė, praktinė keramikos edukacija ,,Archajiškosios raugo keramikos atradimai” Dalios keramikos studijoje
Dienos centro lankytojai dalyvavo Riešuto mokyklos organizuojamame renginyje- mugėje ,,Pavasario kermošius”
Renginys Vasario 16-ąjai paminėti. 🇱🇹 Centro lankytojų ansamblio ,,Dainuojančios širdys” koncertas
Lietuvos Raudojojo Kryžiaus, Panevėžio skyriaus savanoriai tęsia ,,Pirmosios pagalbos, šešių pagrindinių įgūdžių lavinimo užsiėmimus”, dienos užimtumo centro lankytojams.
Dėkojame Lietuvos Raudonasis Kryžius
Dienos užimtumo centras.
Dienos centro sportininkų komanda, Pasvalio sporto mokykloje, dėkojame mielai mūsų kineziterapeutei Gretai už sveikatinimą ir bendras mankštas treniruoklių salėje ir baseine
Dienos užimtumo centras.
Edukacinė -kulinarinė programa Keturiasdešimt totorių kaime.
Aplankėme Mečetę, susipažinome su totorių kultūra ir religija, ragavome tradicinius totorių valgius, ypatingą plovą…
Dienos užimtumo centras.
Paslaugų centro gyventojai keramikos užsiėmimuose
Dienos užimtumo centro lankytojų ekskursija Trakų Vokės dvare
Už dalyvavimą praktiniuose užsiėmimuose
,,Šeši pirmosios pagalbos įgūdžiai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas” ir įgijo pirmosios pagalbos teikimo žinių, įteikti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pažymėjimai ,,Dainuojančios širdys” kolektyvui
Įteikti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pažymėjimai Paslaugų centro gyventojams.
Vyr. socialinė darbuotoja, Raudonojo Kryžiaus savanorė Danguolė Grigaitienė dėkojo gyventojams už susidomėjimą ir dalyvavimą praktiniuose užsiėmimuose, įgyjant pirmosios pagalbos teikimo žinių. Dėkojame Lietuvos Raudonojo Kryžiaus, Panevėžio skyriaus savanoriams.
2023-01-06 Trys Karaliai atkeliavo su dovanomis ir linkėjimais
Dienos užimtumo centro lankytojos ir darbuotojos papuošė Pasvalio sporto mokyklos Kalėdinę eglutę, pačių sukurtais keramikiniais žaisliukais
Gruodžio 1 d. Paslaugų centre vyko Advento pradžios paminėjimo renginys. Muzikinę programą paruošė Dienos centro lankytojai ,,Dainuojančios širdys”
Lietuvos Raudojojo Kryžiaus, Panevėžio skyriaus savanoriai tęsia pirmosios pagalbos, šešių pagrindinių įgūdžių lavinimo mokymus, užimtumo centro lankytojams ir paslaugų centro gyventojams.
Dėkojame Panevėžio skyriaus savanorių komandai
Keramikos mokymai, lipdymas, glazūravimas užimtumo centro Viltis lankytojams
Dienos centro lankytojai ,,Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną” paminėjo Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje💝
Pasvalio Socialinių Paslaugų Centras šiandien, rugsėjo 22 d., oficialiai atidarytas naujai renovuotas dienos užimtumo centras! 🥳👍
👏Atidarymo metu sveikinimais dalinosi Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo Bažnyčia Kleb. dek. teol. lic. Henrikas Kalpokas, Savivaldybės meras Gintautas Geguzinskas ir mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis , renovacijos darbus atlikę UAB „Svalex” atstovai, Pasvalio rajono Gruziai Globos Namai direktorė Loreta Petrauskienė ir Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centras „Viltis” direktorė Marija Kunskienė, tautodailininkas Virginijus Nudas, Pasvalio Sporto Mokykla direktorė Rasa Balčiauskienė, Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka direktorė Danguolė Abazoriuvienė, Pasvalio kultūros centras direktorius Robertas Lavickas ir dar daugybė nuoširdžiai linkinčių dienos centrui klestėti svečių.
2016 metais Pasvalio socialinių paslaugų centras pateikė paraišką ūkinio pastato renovacijai ir po ilgų darbų pagaliau visos dienos užimtumo centro veiklos persikėlė į naujas patalpas.
Čia veikia keramikos, rankdarbių, sporto, muzikos užsiėmimai, organizuojamos vienkartinio pobūdžio paslaugos, tokios kaip kelionės, išvykos į spektaklius, parodas. Galima atsipalaiduoti poilsio-relaksacijos kambaryje, lankytojai vyksta į Pasvalio Sporto Mokykla mankštintis treniruoklių salėje ir Pasvalio Baseinas plaukioti ir mankštintis vandenyje su kineziterapeutu 🏊.
✅Puikios veiklos ir paslaugos teikiamos nemokamai Pasvalio rajono pagyvenusiems ir neįgaliesiems asmenims, tad tuos, kurie dar neatrado šios nuostabios vietos, kviečiame prisijungti prie lankytojų kolektyvo ir turiningai praleisti laisvalaikį!
Dienos užimtumo centre darbai vyksta
Edukacija ,,Parodomasis šimtalapio kepimas” Keturiasdešimt Totorių bendruomenėje
Keramikos užsiėmimai: lipdymas ir glazūravimas
Sėkmę nešančios pasagėlės
Dienos užimtumo centro lankytojai, ansamblis „Dainuojančios širdys” paruošė muzikinę- literatūrinę kompoziciją ,,Dainų ir posmų puokštė tėčiui”, su programa dalyvavo Žilpamūšio kaimo bendruomenėje. Lietuvių poetų eiles skaitė Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos bibliotekininkė Irena Povilionienė ir Petras Drevinskas.
Organizuotas šventinis koncertas Paslaugų centro gyventojams ,,Tėvo dienai” paminėti. Dalyvavo Žilpamūšio kultūros namų kaimo kapela ,,Ištikimi draugai” vadovas Modestas Samulėnas, eiles skaitė Janina Katauskienė. Paslaugų centro direktorė Rasa Beinorienė sveikino visus susirinkusius,tėvus ir senelius su artėjančia švente.
Džiugių akimirkų, skambių dainų, muzikinių kūrinių, šypsenų ir šokių kartu su ,,Ištikimais draugais”.
Vaistažolių rinkimo ir paruošimo darbai džiovinimui prasidėjo. Ruošiama mėtų arbata,tinka vartoti visiems metų laikams.🌱🌿🍀
Maloniai kviečiame apsilankyti ir paragauti šviežios, aromatingos, centro lankytojų paruoštos mėtų arbatos☕🌿
Keramikos užsiėmimai centro lankytojams. Suvenyrai Pasvalio sporto mokyklos sportininkams. Kūrybinių darbų autorės, centro keramikės Vida ir Vilija
Keramikos užsiėmimas Pasvalio globos centro globėjams ir darbuotojams
Keramikos užsiėmimai centro lankytojams. Lipdimas-gelsva, pilkai juoda šamotinio molio masė. Darbų autorės, keramikos užsiėmimų lankytojos Vida, Vilija ir Danutė
Nauja veikla ,,Taškavimas”.
Kūrybinių darbų autorė centro lankytoja Alfutė🦋🌷🌿
2022-04-28 Dienos užimtumo centro organizuotas renginys ,,Ant Tavo rankų supasi gerumas” skirtas Motinos dienai.
Ansamblis ,,Dainuojančios širdys” linksmino dainomis, renginį vedė M. Katiliškio viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Irena Povilionienė, savo kūrybos eiles skaitė Pasvalio literatų klubo ,,Užuovėja” literatė Bronytė Černiauskienė.
Su gimtadieniu sveikinome ir ilgiausių metų linkėjome centro gyventojui Aliui
Linkime jaukaus Šv. Velykų laukimo
Dienos užimtumo centre organizuotas ,,Verbų rišimo” užsiėmimas Dienos centro lankytojams. Pasidalinta apie augalų rinkimo ir Verbų rišimo tradicijas, nuo ko pradėti ir kaip užbaigti, kaip derinti žolynus.
Dėkojame užsiėmimo dalyvėms už kūrybiškumą ir išradingumą, sukurtas originalias Verbas.
Dienos centro lankytoja Alfutė susidomėjo nauja veikla ,,Taškavimas”.
Mokymu pasidalino socialinė darbuotoja Danguole Grigaitiene
Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojai, lankytojai ir gyventojai palaikydami Ukrainą 🇺🇦šiemet žiemos išvarymo šventę – Užgavėnes, paminėjo santūriai.
Dienos užimtumo centre organizuoti keramikų mokymai Institucinės socialinės globos padalinio darbuotojoms. Mokymus vedė užimtumo centro socialinė darbuotoja Danguolė Grigaitienė
Dienos centro lankytojų sportinė veikla ir sveikatinimas Pasvalio sporto mokykloje.
Fiziniai pratimai bendroje mankštoje ir treniruoklių salėje, mankštos vandenyje🏋‍♂️⛹‍♂️
Dienos užimtumo centro lankytojų koncertas Paslaugų centro gyventojams skirtas Vasario 16-ąjai paminėti 🇱🇹 💛💚❤
Rytmetys ,,Duonos diena” Dienos užimtumo centre
Trijų Karalių šventė
Dienos centro lankytojų sportinė veikla Pasvalio sporto mokykloje.
Fiziniai pratimai bendroje mankštoje ir treniruoklių salėje, su treneriu Stasiu Balčiausku.
Linksmas ir jaukus rytmetis su pyragais ir dainomis🥞🍩🍰
Dienos centro lankytojai ir gyventojai kartu paminėjo pyragų dieną
Užsiėmimas Dienos centro lankytojams. Vėlinių kompozicijų ir puokščių komponavimas.
Užsiėmimas Dienos centro lankytojams.
Puokščių komponavimas
2021-09-30 Pasvalio socialinių paslaugų centre vyko renginys skirtas „Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai” paminėti.
Koncertavo dienos centro lankytojų ansamblis ,,Dainuojančios širdys”. Renginio metu direktorė kiekvienam įteikė po mažą molinę širdutę, kuri primintų, kad visi yra mylimi ir svarbūs. Susiėjimo metu, buvo pasveikinti jubiliejus švenčiantys centro gyventojai Birutė ir Rimantas.
Dienos centro lankytojos Genovaitės, tapytų paveikslų paroda ,,Auksinis ruduo”.
,,Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai” paminėti.
Kūrybingas rugsėjis. Keramikos užsiėmimai Dienos centro lankytojams, keramikos dirbtuvėlė laukia Jūsų
Darbščioji Dienos centro lankytoja Aldutė💖
Renka ir ruošia žoleles arbatoms 🌿🌼🌱
Maloniai kviečiame paragauti kvapnių ir gydančių žolelių arbatos🍵☕🫖
Dienos centro saviveiklinkai, ansamblis ,,Dainuojančios širdys”savo dainomis linksmino centro gyventojus🎼🎶🎹🥁
Dienos centro, keramikų dirbtuvėlėje kūrybingas pirmadienis
Dienos centro keramikų grupės lankytojai dalyvavo edukaciniuose keramikos mokymuose.
Tema ,,Piešimas poglazūriniais dažais, glazūravimas, lipdymas”.

Dienos centro lankytojos Laimos kūryba namuose

Meniu
Šriftas
Spalvos