Pagalbos namuose padalinys – Svarbi informacija

 

Pasvalio krašto garbės pilietė Wenche Bjorkeng su draugais Norvegais prieš šventes aplankė pagalbos į namus  padalinio Paslaugų gavėjus. Norvegai sveikino su artėjančiomis metų šventėmis ir įteikė dovanas.

Lapkričio 28 dieną Dienos užimtumo centro lankytojų ansamblis ,,Dainuojančios širdys‘‘ kvietė į advento rytmetį. Pagalbos į namus Paslaugų gavėjai kartu su centro gyventojais praleido popietę kartu.

Pagalbos į namus padalinio socialinės darbuotojos skatina paslaugų gavėjus spalvinti ir tuo pačiu kurti. Spalvinimo ir piešimo nauda žmogui išties didelė: padeda atsipalaiduoti, susikoncentruoti, rasti išeitis iš sunkių situacijų.

Jubiliejaus proga Pasvalio socialinių paslaugų centro pagalbos į namus padalinys sveikina savo Paslaugų gavėjus

Š. m rugsėjo 13d. Pasvalio socialinių paslaugų centre vyko pagalbos į namus padalinio darbuotojų susirinkimas. Kurio metu Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Marius Kaulinskas priminė saugumo taisykles. Kuriomis reikia vadovautis kūrenant krosnis, naudojantis elektros prietaisais. Pateikė ir vaizdinę medžiagą apie dūmų detektorių svarbą

2023m. balandžio 21d. Pagalbos į namus padalinys kvietė individualiosios priežiūros darbuotojas dalyvauti pavasarinėje talkoje. Kurios tikslas padėti Paslaugų gavėjams tvarkyti ir švarinti juos supančią aplinką.

2023 metų kovo 28 – 29 dienomis Pasvalio socialinių paslaugų centre vyko Pagalbos į namus padalinio individualiosios priežiūros darbuotojų mokymai. Kuriuos vedė lektorius Vygandas Pikčiūnas.

Ačiū lektoriui už žinias ir gerą nuotaiką!
Dėkojame Lietuvos Raudonojo kryžiaus Panevėžio skyriui kurie, vykdydami programą ,,Šilti apsilankymai”, Pasvalio socialinių paslaugų centro vienišiems pagalbos į namus paslaugų gavėjams dovanoja jaukias dovanėles.
Pasvalio socialinių paslaugų centro pagalbos į namus padalinys dėkoja Family Support.
Family Support kalėdiniu laikotarpiu antri metai iš eilės nepamiršta vienišų ir mažas pajamas gaunančių pagalbos į namus paslaugų gavėjų Ir dovanoja jiems maisto produktų paketus. Taip pat dėkojame Žanetai Ginaitei už dovanų paketų išdalinimą.
Meniu
Šriftas
Spalvos